Star Wars: Jedi Fallen Order

Star Wars: Jedi Fallen Order

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: Respawn Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2019 - PlayStation 4
15. listopadu 2019 - PC
15. listopadu 2019 - Xbox One

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Už dlouho jsem si neužil tak dobrý příběh ze světa Star Wars. Překvapilo mě, že na vyšší obtížnosti je hra epicky obtížná, občas až flustrující. Velké mínus hry je. kdy po vymlácení celé pasáže se vrátíte na začátek k meditačnímu bodu si vylepšit skilly a omylem kliknete na Odpočinout (Rest) a všichni nepřátele se resetují, to se mi zdálo naprosto zbytečné a kazilo to hodně dojem z hraní, proč pořád dokola zabíjet stejně naskriptované nepřátele. Neřeknu pokud by se generovali jinak náhodně. Chtělo by to, aby tvůrci víc doladili ovládání a pohyb kamery, který byl při boji s více postavami nebo občas při skákání na lana dost chaotický.
24.11.2019
Skvělá hra. Ať už hratelností nebo příběhem, který by hodil do filmového světa. Nejsou tam žádné momenty, které by porušili příběhovou linii originálních filmových trilogii. Reálné souboje (možnost story obtížnosti je skvělý nápad). Jediné co bych vytknul je hudba při závěrečných titulkách. (Originální filmová bz se tam hodila k tomu co Cal řekne. Je tam i spousta chvil kdy si řeknete: "Nenee! To jsem fakt nečekal!" Takže je to zároveň i napínavé.
22.11.2019
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.