Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

17. září 2003 - PC
18. listopadu 2003 - Xbox
29. dubna 2004 - Mac

Popis hry

Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu Sílu od mistra Jedi Luka Skywalkera. Setkejte se se známými Star Wars postavami na spoustě klasických míst ze Star Wars a čelte osudovému rozhodnutí: Bojovat...zobrazit více

Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu Sílu od mistra Jedi Luka Skywalkera. Setkejte se se známými Star Wars postavami na spoustě klasických míst ze Star Wars a čelte osudovému rozhodnutí: Bojovat za dobro a svobodu na světlé straně, nebo následujte cestu moci a zla na Temné straně síly. Upravte si svůj charakter výběrem jak vzhledu tak pohlaví ještě před tím, než vstoupíte do Akademie, abyste se učili o moci a nebezpečí Síly. Vyrobte si svůj Světelný meč od rukojeti po čepel. Jak budete postupovat hrou, objevte výhody používání dvou Světelných mečů nebo ultimátního Světelného meče se dvěma čepelemi, který proslavil Darth Maul. Nová vozidla, zbraně, schopnosti Síly a místa známá ze Star Wars. Unikátní systém výběru misí vám umožní vybrat si, jak bude pokračovat vaše dobrodružství. Šest módů multiplayeru obsahuje týmový mód obléhání a duel dva na jednoho. Případně si můžete zabojovat ve 23 multiplayerových arénách.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 2000, XP nebo Vista
Procesor: Pentium II nebo Athlon 450 MHz
Paměť: 128 MB
Grafická karta: 32 MB OpenGL kompatibilní
DirectX®: 9.0a
Pevný disk: 1,3 GB
Zvuková karta: 16bitová kompatibilní s DirectX 9.0a
Požadavky na multiplayer: Pentium II nebo Athlon 450 MHz

Aktuální cena

Výborné Star wars kde si můžeme vybrat jakou chceme barvu měče i přiběh je skvělý a konec je taky pěkný kde si můžeme vybrat Temnou nebo světlou stranu síly.
05.11.2017
Defakto jen nastavená kaše od druhého dílu. Ale! Hráč si mohl vybrat mezi světlou a temnou stranou. A taky si mohl vybrat, zda-li bude hrát s jedním mečem, dvěma a nebo rovnou Maulovou holí! To bylo sakra něco!
21.04.2017
Hlavní postava, Jaden Korr, se měla původně jmenovat Atton Rand. Toto původní jméno nakonec dostalo uplatnění v jiné Star Wars hře, jako jméno jednoho ze společníků v Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.