STAR WARS: Rebel Assault I + II

Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

29. března 2016 - PC

Popis hry

Star Wars: Rebel Assault Coby nováček jste vhozeni do světa ve 3D provedené jedné předaleké Galaxie a váš úkol je prostý – zničit zlotřilé Impérium jednou provždy. Nasedněte do stíhacího letounu T16 a vydejte se na zběsilý let Žebráckým kaňonem. Poté zdolejte pás asteroidů a zničte všechny nepřátelské...zobrazit více

Star Wars: Rebel Assault Coby nováček jste vhozeni do světa ve 3D provedené jedné předaleké Galaxie a váš úkol je prostý – zničit zlotřilé Impérium jednou provždy. Nasedněte do stíhacího letounu T16 a vydejte se na zběsilý let Žebráckým kaňonem. Poté zdolejte pás asteroidů a zničte všechny nepřátelské TIE fightery v zuřivých bitvách. Kromě hlubokého vesmíru se podíváte i na ledovou tundru planety Hoth a v neposlední řadě zničíte Lorda Vadera a jeho Hvězdu smrti, jednu z největších hrozeb všech známých planetárních systémů. Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire Příběh se začíná odvíjet v blízkosti Dreighton Nebula, která leží mimo vnější prstence. Zde jste součástí průzkumné patroly Rebelů. Lokace je obestřena mnohými tajemstvími, takže se nikdo nediví zmizení rebelského letounu. V průběhu Války klonů tato odvrácená strana vesmíru spolykala hned několik letek, tedy v jejím stínu se může skrývat cokoliv. Ponořte se do famózního leteckého zážitku, doprovodem vám budou filmečky ze světa Star Wars. Arkádová hratelnost vás zabaví na dlouhé hodiny, přičemž na vás čeká hned 15 misí, které se budou odehrávat na zemi, ve vzduchu i ve vesmíru. Vybrat si posléze můžete z hned 4 dostupných obtížností, takže hra bude sedět skutečně každému. Samozřejmostí je fullscreen video a legendární soundtrack z dílny dvorního skladatele značky Johna Williamse. Herní obsah: Pilotujte X-wingy, B-wingy, motorková vznášedla i legendárního Malého Sokola. Bojujte proti jednotkám Stormtrooperům, TIE Fighterů i Star-Destroyeru. Digitální sekvence z původní filmové trilogie Star Wars s dalšími filmečky, které byly vyrobeny přímo pro hru. Oficiální hra s licencí LucasFilms.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.