Star Wars Republic Commando

Star Wars Republic Commando

Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

17. února 2005 - Xbox
1. března 2005 - PC

Popis hry

Po celé galaxii se rozpoutal chaos. Jste velitelem elitní jednotky Republic Commando, vašim úkolem je infiltrovat, ovládnout a nakonec zničit nepřítele. Vaše jednotka bude poslouchat vaše rozkazy a velení a bude pracovat jako tým – instinktivně, inteligentně, okamžitě. Vy jste jejich velitelem. Oni jsou...zobrazit více

Po celé galaxii se rozpoutal chaos. Jste velitelem elitní jednotky Republic Commando, vašim úkolem je infiltrovat, ovládnout a nakonec zničit nepřítele. Vaše jednotka bude poslouchat vaše rozkazy a velení a bude pracovat jako tým – instinktivně, inteligentně, okamžitě. Vy jste jejich velitelem. Oni jsou vaší zbraní.
Inovační systém řízení jednotky – Intuitivními a chytrými rozkazy, tedy pouhým stisknutím klávesy, jednoduše ovládáte vaší jednotku, aby provedla složité rozkazy a strategické manévry.
Několik herních režimů – Vyberte možnost hry pro jednoho hráče a velte čtyřčlenné jednotce, kterou můžete poslat, kam budete chtít. Nebo vyberte možnost hry pro více hráčů a hrajte až s 16 hráči online v různých multiplayerových režimech.
Předehra před Epizodou III – Poznejte nová vozidla, lokace a nepřátele z nadcházejícího filmu.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 2000, XP nebo Vista
Procesor: Pentium III nebo Athlon 1,0 GHz nebo rychlejší
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: 64 MB 3D grafická karta s Vertex Shaderem a Pixel Shaderem
DirectX®: 9.0b
Pevný disk: 2,0 GB
Zvuková karta: 100% kompatibilní s DirectX 9.0c

Aktuální cena

Taktická FPS hra za vojáky republiky. Scéna, kde naleznete světelný meč a postavy to okomentují tím, že to je zbraň z mnohem civilizovanějších časů, je nezapomenutelná.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.