Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Vývojáři: BioWare, BioWare Austin
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

20. prosince 2011 - PC

Popis hry

Produkt obsahuje:
500 Cartel Coins
30 dní status předplatitele
Star Wars the Old Republic je MMORPG, pod kterým jsou podepsáni Bioware a LucasArts.
Odehrává se asi 5000 let před filmy a jde vůbec o první masovou online hru z dílen populárního BioWare. Vývojářské studio se pokusilo do hry vtisknou především...zobrazit více

Produkt obsahuje:
500 Cartel Coins
30 dní status předplatitele
Star Wars the Old Republic je MMORPG, pod kterým jsou podepsáni Bioware a LucasArts.
Odehrává se asi 5000 let před filmy a jde vůbec o první masovou online hru z dílen populárního BioWare. Vývojářské studio se pokusilo do hry vtisknou především silný a podmanivý příběh, který je důležitou složkou pro všechny tituly právě od BioWare. Příběh bude zcela nelineární a bude se odvíjet od akcí hráče. Vztahy mezi Republikou a Sithským Impériem začínají znovu houstnout. Série pohraničních potyček nejsou ničím výjimečným a to ani na dříve nevojenských planetách, jako je například Alderaan.
O válce se začíná mluvit všude s výjimkou nejvyšších politických kruhů. V této době se objevuje nová generace hrdinů, následujících jak světlou, tak i temnou stranu síly. Bude potřeba, aby si každý zvolil stranu. Možná přišel čas, aby každý z nás započal svou osobní ságu.
Můžete aktivovat pouze 1 tento klíč na vašem účtu, pokud potřebujete herní čas, je třeba zvolit pro nákup Star Wars The Old Republic 60 Dní.
Jedná se o Starter Pack do této hry, lze využít pouze pro nové účty.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Výborná hratelnost, atmosféra a hlavně velmi dobře propracovaný story mod, ale bez subscribu nehratelná.
23.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.