StarCraft II: Wings of Liberty

StarCraft II: Wings of Liberty

Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

27. července 2010 - Mac
27. července 2010 - PC

Popis hry

Pc hra Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu pc hry Starcraft.
Legie veteránů, vylepšené a zcela nové druhy jednotek budou bojovat napříč celou galaxií...zobrazit více

Pc hra Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu pc hry Starcraft.
Legie veteránů, vylepšené a zcela nové druhy jednotek budou bojovat napříč celou galaxií a snažit se vyhubit jeden druh druhý. Za koho budete bojovat vy? Druhý díl navazuje přesně na konec datadisku prvního dílu Starcraft: Brood War skončil, představí Starcraft II, v chytlavém sci-fi příběhu plného dobrodružství a intrik, nové hrdiny i důvěrně známé tváře. Navíc Blizzard znovu nabízí bezpříkladné online hraní skrz Battle.net s několika vylepšeními a novými možnostmi, které dělají z pc hry Starcraft II ultimátní sci-fi real-time strategii.
Hlavní rysy pc hry StarCraft II: Wings of Liberty
Svižná, energická, dobře vybalancovaná real-time strategieTři naprosto odlišné rasy: Protossové, Terani a ZergovéNové jednotky a herní mechanismy dále odlišující každou rasuPrůkopnická kampaň pro jednoho hráčePulzující nový 3D engine s podporou oslnivých vizuálních efektů a obrovských skupin jednotek a armádPlná podpora hry více hráčů skrz Battle.net s novými vylepšeními a pomůckami při vytváření soubojůKompletní nástroje pro tvorbu map a skriptování dají hráčům neuvěřitelnou svobodu v upravování a přizpůsobování herních zážitkůPc hra StarCraft II: Wings of Liberty není multiplatformní a nebude vydána pro herní konzole Microsoft XBOX 360 a Sony PlayStation 3 ani Nintendo WiiDoporučený věk pro dobývání vesmíru při hraní pc hry StarCraft II: Wings of Liberty je 16 a více let

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.