Stardew Valley

Stardew Valley

Vydavatelé: Chucklefish Games
Vývojáři: ConcernedApe
Žánry: Indie, Simulátory, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

26. února 2016 - PC
29. července 2016 - Mac
29. července 2016 - Linux
13. prosince 2016 - PlayStation 4
14. prosince 2016 - Xbox One
během 2017 - Nintendo Switch

Popis hry

Staňte se majitelem staré farmy v oblasti Stardew Valley a o tu se starejte a pomocí šikovného craftění :) zvelebujte . Na začátku budete mít pouze pár dolarů a téměř žádné nástroje a vůbec žádné zkušenosti. No co naplat, každý začátek je těžký . Farmu si postupně zrekonstrujete a zařídíte pro váš pohodlný...zobrazit více

Staňte se majitelem staré farmy v oblasti Stardew Valley a o tu se starejte a pomocí šikovného craftění :) zvelebujte . Na začátku budete mít pouze pár dolarů a téměř žádné nástroje a vůbec žádné zkušenosti. No co naplat, každý začátek je těžký . Farmu si postupně zrekonstrujete a zařídíte pro váš pohodlný život. Postupně se naučíte pěstovat nejrůznější plodiny, protože v každém ročním období , rostou různé a mají nejrůznější požadavky. Jak se bude farma rozvíjet, můžete si pořídit také nejrůznější domácí a chovná zvířata a vaší farmu postupně velebit a rozšiřovat. Do získávání nových předmětů a dovedností se mužete pustit i jinak A to průzkumem světa Stardew Valley a jeho obyvatel. Kam a jak vaše cesta povede je jen na vás. Nádherná pixelartová grafika, skvěle laděná hudba a hlavně tuny herní náplně a možností, která vás u hry bude držet hodně dlouhou dobu.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or greater
Procesor: 2 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 mb video memory, shader model 3.0+
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 500 MB volného místa

Aktuální cena

Minimalisticky vypadající hra s maximalistickou hratelností. Hrajeme to ve dvouch. Ženská se stará o farmaření a já chodím do dolů a bojovat. Tak hrajeme každej tu část, která nás baví a dohromady to tvoří ultimátní bonding hraní. RPG prvky jsou udělané kvalitně a celková komunikace s vesnicí a lidmi v ní je super. Tohle chcete hrát, když máte rádi klidná RPG, kde nejde především o vraždění všeho co se hýbe.
12.10.2017
Super oddychová hra a super grafika :) !
15.04.2017
Oddychovka.
14.04.2017
Jedna z nejrkasnejsi her, pripomina mi dobu kdy jsem hral tajesmtvi osliho ostrova na zakladce. Je videt, ze tvurce (byl jeden sam) ma hry opravdu rad. Je to skutecny klenot a prijde mi az neskutecne, kolik je tam moznosti. Za tolik featur, co SV nabizi by se nemuselo stydet ani velke studio. Tleskam
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.