Starship Corporation

Starship Corporation

Vydavatelé: Iceberg Interactive
Vývojáři: Coronado Games
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - Mac
během 2017 - PC

Popis hry


Starship Corporation je simulační hra pro stavbu vesmírných lodí, ve které musíte navrhnout a postavit kosmické lodě pro obrovsky náročný trh v galaxii. Jste to vy, kdo musí rozhodnout, které technologie se mají investovat...zobrazit více


Starship Corporation je simulační hra pro stavbu vesmírných lodí, ve které musíte navrhnout a postavit kosmické lodě pro obrovsky náročný trh v galaxii. Jste to vy, kdo musí rozhodnout, které technologie se mají investovat nejprve, kde otevřít nové loděnice a kde vytvořit nové trhy.

Vyberte si správný trup a navrhněte každý malý detail o uspořádání interiérů vašich výtvorů, od umístění mostu, motorů, generátorů a posádky až po polohu každého výtahu, chodby a poklopu. Vaše volby určují efektivitu, cenu a výkon Vaší lodi v hlubokém prostoru.

Získejte mezigalaktickou pověst výcvikem posádky v řadě strategických misí v reálném čase, simulujte nouzové nebo bojové situace a vyzkoušejte schopnost vašeho plavidla k jejich hranici tak, aby byli připraveni čelit nebezpečími ve vesmíru, z asteroidů, těžebních zdrojů, loveckých pirátů nebo obchodování s vzdálenými osadami.

Rozhodněte, které hvězdové systémy jsou nejvýnosnější a jaké obchodní vztahy jsou udržitelné. Kampaň vám umožní jít cestou mírumilovného podnikání, či bezohledné války za účelem obchodního zisku.


Klíčové vlastnosti hry:


Sandbox mód s přístupem ke všem známým lidským sídlům v galaxii, obchodní příležitosti pro vaše lodě v oblastech jako doprava, těžba, údržba tras, bezpečnost, vojenské a výzkumné a závodní.
Kampaň s 99 různými smlouvami a dvěma různými konci, založená na vašich obchodních partnerstvích.
22 různých lodních trupů
177 místností a zařízení pro konstrukci lodi

 Starship Corporation © 2016 Coronado Games. Developed by Coronado Games. Licensed worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Germany.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2 or newer, 64-bit
Procesor: Intel Core i5-2500 3Ghz / AMD FX-8310 or similar
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 256 MB DX 9 Compliant videocard with pixel shader 3,0
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 Compatible Audio

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.