STAY

Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. března 2018 - PC

Popis hry

Co byste udělali, kdyby osud neznámé osoby spočinul ve vašich rukou? A jak si poradíte, když záleží na každé vteřině?

Mnohonásobně oceňované grafické dobrodružství STAY pokládá tyto otázky. Když Quinn se...zobrazit více

Co byste udělali, kdyby osud neznámé osoby spočinul ve vašich rukou? A jak si poradíte, když záleží na každé vteřině?

Mnohonásobně oceňované grafické dobrodružství STAY pokládá tyto otázky. Když Quinn se probudí sám v uzavřené místnosti bez ničeho kromě počítače připojeného na chatovací místnost, stanete se jeho jedinou nadějí. Vaše rozhodnutí a činy mu buďto pomůžou utéct nebo ho přivedou k předčasnému konci. 

Hodiny neustále tikají!!!

STAY se odehrává v reálném čase a to znamená, že každou minutu, kdy jste mimo hru, zůstává Quinn sám. Vzdejte se svého volného času nebo nechte Quinna, ať si radí sám. Ale pamatujte, že Quinn může pak nést následky... Zvyšte svou empatii
Quinn se nachází na okraji, takže každá reakce je důležitá. Dokažte, že jste soucítíci spojenec a naučí se vám důvěřovat a sdílet s vámi své objevy a nejhlubší myšlenky. Selhání a emoce mohou fungovat proti vám.


 Interaktivní vyprávění
Obsahuje 24 kapitol, 7 různých zakončení, desítky potenciálních smrtí a celé sítě vláken rozhovorů. STAY můžete hrát opakovaně, prohlížet si další místnosti a nacházet schovaná tajemství během dalších her, a objevit tak celý příběh.Poznejte pravdu!

Internetové kamery umožňují špehovat Quinna, uvidíte jeho reakce na komentáře a co dělá během AFK. Poznáte tak jeho lži a můžete tyto znalosti využít ve svůj prospěch. 

Řešení hádanek
Pomozte Quinnowi lépe čelit problémům, se kterými se setkává ve svém vězení, když během řešení hádanek převezmete nad ním kontrolu.
zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.