Stealth Bastard Deluxe: The Teleporter Chambers

Stealth Bastard Deluxe: The Teleporter Chambers

Vydavatelé: Curve Digital
Vývojáři: Curve Studios
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

14. března 2013 - PC
30. dubna 2013 - Mac
30. dubna 2013 - Linux

Popis hry

Některé dny vás život pracujícího klona prostě ničí. Každodenní dřina, která občas zahrnuje končetiny a orgány rozdrcené mezi vířícími čepelemi, se může začít zdát jako opravdové břemeno. Pořád musíte čelit krysímu závodu, ve kterém se dočkáte spíš hrůzné smrti než sýra - nepřáli jste si někdy být......zobrazit více

Některé dny vás život pracujícího klona prostě ničí. Každodenní dřina, která občas zahrnuje končetiny a orgány rozdrcené mezi vířícími čepelemi, se může začít zdát jako opravdové břemeno. Pořád musíte čelit krysímu závodu, ve kterém se dočkáte spíš hrůzné smrti než sýra - nepřáli jste si někdy být... někde jinde?
 
No, tak teď můžete! Díky tomuto novému balíčku úrovní pro Stealth Bastard Deluxe můžete být na tolika místech, na kolika chcete - najednou! Prostě si jen vyberte teleportér v nejbližším prodejním automatu a zmizte přímo před očima vašich robotických nepřátel! Nebo senzory, nebo co to vlastně tyhle věci mají.
 
Tento balíček úrovní pro Stealth Bastard Deluxe obsahuje 20 zbrusu nových úrovní testující vaše dovednosti s teleportéry. Tyto ruční zařízení můžete umístit na jakýkoliv povrch a ony vytvoří prostorovou deformaci, která vám pomůže vyhnout se ocelovému pohledu kamer. Ale pozor, nepřátelé v těchto úrovních jsou obeznámeni s vaší novou hračkou a udělají všechno, co je v jejich silách, aby uhasili váš drahocený život...
 
Hlavní vlastnosti:

20 zbrusu nových úrovní obsahujících teleportovací hádanky.
Nové funkce v editoru úrovní.
Šest nových achievementů vázaných na DLC.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP2 or better, Vista, Win7
Processor:Dual Core 2.5Ghz
Memory:1 GB RAM
Graphics:DirectX 8.0 compatible
DirectX®:8.0
Hard Drive:250 MB HD space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.