Steel Division: Normandy 44

Steel Division: Normandy 44

Vydavatelé: Paradox Interactive
Vývojáři: Eugen Systems
Žánry: Strategické, Simulátory, Taktické strategie, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

23. května 2017 - PC

Popis hry

Steel Division: Normandy 44 je taktická RTS hra vyvíjená studiem Eugen Systems, tvůrci her jako je Wargame a R.U.S.E. Tato hra vnese hráče do velení detailních, historicky přesných tanků, jednotek a těch nejlepších vozidel z druhé...zobrazit více

Steel Division: Normandy 44 je taktická RTS hra vyvíjená studiem Eugen Systems, tvůrci her jako je Wargame a R.U.S.E. Tato hra vnese hráče do velení detailních, historicky přesných tanků, jednotek a těch nejlepších vozidel z druhé světové války. Hráči mohou své taktické dovednosti vyzkoušet v obřích bitvách pro více hráčů nebo v boji proti nepřátelům ve vyzývavé kampani.
 
Tato hra vám dovolí velet legendárním vojenským divizím z šesti rozdílných států, jako jsou americká 101. výsadková divize, německá 21. Panzerová či 3. kanadská při invazi do Normandie roku 1944.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1
Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) or equivalent
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: 1 GB AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 32 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card

Aktuální cena

Hra je velmi povedená jak po grafické stránce a spravování modelů tak aj po herní. Po prvních hodinách hraní jsem s hrou velmi spokojený, jestli ste fanoušci strategických her a fanoušci druhé světové tak můžu doporučit.
24.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.