Stellaris: Utopia

Stellaris: Utopia

Vydavatelé: Paradox Interactive
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry
Stellaris: Utopia je rozšíření pro Stellaris

Datum vydání zobrazit vše

6. dubna 2017 - PC
6. dubna 2017 - SteamOS
6. dubna 2017 - Mac
6. dubna 2017 - Linux

Popis hry

Jedná se o herní rozšíření ke kterému je třeba mít aktivovanou základní verzi hry na Steam platformě.Hvězdy Tě volaly po tisíciletí a teď budete chodit mezi nimi. Celý vesmír možností je otevřený Tvým druhům.  Zde si můžeš vybudovat něco nového. Můžeš zde sjednotit svůj lid a postavit dokonalou společnost....zobrazit více

Jedná se o herní rozšíření ke kterému je třeba mít aktivovanou základní verzi hry na Steam platformě.Hvězdy Tě volaly po tisíciletí a teď budete chodit mezi nimi. Celý vesmír možností je otevřený Tvým druhům.  Zde si můžeš vybudovat něco nového. Můžeš zde sjednotit svůj lid a postavit dokonalou společnost. Expanze Stellaris: Utopia přinese do hry nové možnosti rozvoje impéria v galaxii.Obsahuje Ascension perky, které umožní pokročilý vývoj civilizace, s možností výběru biologické, psionické nebo syntetické cesty, které budou zaměřeny na tělo, mysl nebo stroje. Do hry přibudou také mega struktury, nové vesmírné stanice a lokality, práva a privilegia občanů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 x86 or newer
Procesor: AMD Athlon II X4 640 @ 3.0 Ghz / or Intel Core 2 Quad 9400 @ 2.66 Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: AMD HD 5770 / or Nvidia GTX 460, with 1024MB VRAM. Latest available WHQL drivers from both manufacturers.
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: Direct X 9.0c- compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.