Street Fighter X Tekken

Street Fighter X Tekken

Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

6. března 2012 - Xbox 360
8. března 2012 - PlayStation 3
11. května 2012 - PC
23. října 2012 - PlayStation Vita

Popis hry

Street Fighter X Tekken nabídne svižnou bojovku. Vaši oblíbení bojovníci z obou her vůbec poprvé v historii poměří své síly.
Tvůrci si nachystali několik nových vylepšení. Můžete tak v každém souboji prostřídat postavy, přičemž stačí zcela vyřadit pouze jedinou z protivníkových postav a vítězíte. Z tohoto...zobrazit více

Street Fighter X Tekken nabídne svižnou bojovku. Vaši oblíbení bojovníci z obou her vůbec poprvé v historii poměří své síly.
Tvůrci si nachystali několik nových vylepšení. Můžete tak v každém souboji prostřídat postavy, přičemž stačí zcela vyřadit pouze jedinou z protivníkových postav a vítězíte. Z tohoto důvodu každá postava vydrží mnohem více než jsem byli zvyklí.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum Requirements at 800x600 resolution @ 30FPS):
OS: Windows XP
Processor: Intel Dual Core 1.8GHz (or higher) or AMD Athlon II X2 (or higher)
Memory: 1GB (or higher)
Hard Disk Space: 10GB of free space
Video Card: nVidia GF6600 (or higher) or ATi X1600 (or higher) with 256MB of RAM
DirectX®: 9.0c
Sound: DirectSound compatible, DirectX 9.0c (or higher) compatible
Other Requirements: Online play requires software installation of and log-in to Games For Windows - LIVE

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
16.10.2017
Mohla to být zajímavá konfrontace dvou králů bojového žánru. Bohužel je to spíše Street Fighter než Tekken, postavy z Tekkena zde navíc zcela ztrácí svůj charakter a to mě jako velkého fanouška série hodně mrzí. Ani herně hra příliš nenadchne. Neni to sice úplná bída, čekal jsem od toho ale daleko víc.
11.10.2017
Street Fighter X Tekken je krížová bojová hra vyvinutá firmou Capcom a uvedená v marci 2012 pre PlayStation 3 a Xbox 360, v máji pre PC av októbri pre PlayStation Vita. Hra obsahuje znaky zo série Street Fighter a série Tekken spoločnosti Namco. V hre si hráči vyberajú dve postavy a čelia iným duosom v bojových zápasoch zápasových tímov, v ktorých cieľom je vyradiť jedného z členov opozičného tímu. Okrem herných multiplayerových módov sa hra vyznačuje režimom Story s jedným hráčom, ktorý sa otáča okolo tajomného objektu nazvaného "Pandora".
10.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.