Strider

Strider

Vydavatelé: Capcom
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

18. února 2014 - PlayStation 4
18. února 2014 - PC
18. února 2014 - PlayStation 3
18. února 2014 - Xbox 360
18. února 2014 - Xbox One

Popis hry

Je rok Meio: 048, v alternativní dystopickej budoucnosti planety Země. Celá planeta trpí pod pěchování železné pěsti mysteriózního a všemocného supervládcu Meia. Expert v sabotáži a vražděni, Hiryu, je nejmladším členem speciálního A-class výcviku v pekelném tréninkovém programu Strider. A zároveň také...zobrazit více

Je rok Meio: 048, v alternativní dystopickej budoucnosti planety Země. Celá planeta trpí pod pěchování železné pěsti mysteriózního a všemocného supervládcu Meia. Expert v sabotáži a vražděni, Hiryu, je nejmladším členem speciálního A-class výcviku v pekelném tréninkovém programu Strider. A zároveň také jediným mužem, který je schopen jednoho činu-eliminovat vládce Meia. Provádějte krkolomné akrobatické kousky a přemety ve vzduchu, sekací přitom nepřátel s Hiryuovým nezničitelným Cypher-plazmatickou zbraní, která se dokáže změnit množství proporcí. Také máte možnost přeskákat po stěnách pomocí Hiryuových speciálních skob, a získat tak výhodu vysoké výšky. Odtud můžete vrhat vražedné kuna, nebo dokonce zavolat na pomoc přátel, když už budete na pokraji sil. Od kybernetických vojáků po neuvěřitelné biomechanické příšery , v Strider najdete množství typů nepřátel , kteří zajistí unikátní a vyzývavý boj, kde budete nuceni naučit se bleskově využívat množství typů zbraní , věcí a schopností, abyste si zachovali náskok . Díky plazmatickým Cypher a zbraním na dálku tak máte možnost vybrat si bojový styl, který bude nejvíce vyhovovat Vašim schopnostem . Unikátní vizuál , remasterovaný ve skvělé oku lahodící HD grafice . Oblíbený 2D styl boje , který Vám umožní užít si akci" jako za starých časů" , se zkušenostmi Capcomu , který tyto hry vyrábí již po desetiletí . Množství nepřátel se speciálními schopnostmi, kteří zajistí vysokou variabilitu náročnosti . Speciální zbraň Cypher , která dokáže využívat množství schopností, jako například odrážet projektily . Kromě Cypher máte k dispozici také vrhací kuna , o vražedný arzenál tak nemusíte mít strach .

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2 x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550, 2.83GHz / AMD Phenom II X3 720, 2.8GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 5770 / GeForce GTX 460 or better
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3700 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c Compatible
Dodatečné poznámky: Integrated graphics solutions not supported. Controller recommended.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 79%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
78 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.