Stronghold Crusader

Stronghold Crusader

Vydavatelé: Take-Two Interactive
Vývojáři: Firefly Studios
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

31. července 2002 - PC

Popis hry

Vypravte se do vzdálených arabských zemí proslulých statečnými bojovníky a děsivými zbraněmi ve Stronghold Crusader HD. Crusader, velmi oblíbené pokračování výborně prodávaného Stronghold vás vrhne do historických bitev Křížových výprav proti ďábelským AI protivníkům s novými jednotkami ve 4 historických...zobrazit více

Vypravte se do vzdálených arabských zemí proslulých statečnými bojovníky a děsivými zbraněmi ve Stronghold Crusader HD. Crusader, velmi oblíbené pokračování výborně prodávaného Stronghold vás vrhne do historických bitev Křížových výprav proti ďábelským AI protivníkům s novými jednotkami ve 4 historických kampaních a přes 100 unikátních skirmish misích.
 
Prožijte historii Křížových výprav jako Richard Lví Srdce a Saladin, Sultým Sírie. Veďte odhodlanou skupinku křižáků, zocelených staletími bojů s barbary, a pod rouškou pouštního žáru bojujte o svobodu svého národa jako mocný Saladin.
 
Stronghold Crusader HD obsahuje několik kampaní dokumentujících První, Druhou a Třetí křížovou výpravu a také konflikty mezi jednotlivými křížáckými státy. Bitvy jako o Nikáj, Herakleu, obléhání Antakye, Krak des Chevaliers a Jerusaléma jsou obsaženy ve stejné podobě jako v Crusader Trails ze Stronghold Warchest a Stronghold Crusader Extreme.
 
HD Edition

Díky nové grafice ve vysokém rozlišení získáte více kontroly nad vašimi vojáky než kdy před tím. Nový HD pohled na bojiště vám dovolí oddálit kameru a hrát s celou mapou na obrazovce. Zaútočte na brány hradu, zatímco zbytek jednotek obejde nepřítele zezadu, zahrajte ústup a zaveďte protivníka do smrtící pasti, a nebo se pohodlně usaďte a sledujte probíhající destrukci.
 
Stronghold Crusader HD obsahuje jak Stronghold Crusader, tak Stronghold Crusader Extreme. Extreme se hraje stejně jako původní Stronghold Crusader, jen obsahuje pár věcí navíc. Maximální počet jednotek byl zvýšen na ohromujících 10 tisíc vojáků, můžete využít speciální taktické schopnosti jako Salva šípů a spolu se skirmish režimem Crusader Extreme přibyly i nové budovy.
 
Hlavní vlastnosti:

Připojte se ke Křížáckým nebo Saladinovým jednotkám ve 4 historických kampaních.
Probojujte se 100 unikátních skirmish misí, jednou obtížnější než druhou.
Navrhněte a vybudujte si svou pouštní pevnost s fungující ekonomikou a brutálními obrannými zónami.
Velte novým jednotkám s unikátními schopnostmi jako nenápadným Assassinům nebo hbitým Jízdním lučištníkům.
Grafika ve vysokém rozlišení vám umožní vidět celou mapu na jedné obrazovce.
Hra podporuje ukládání do Steam Cloud.
Kompatibilní s Windows XP, Vista, 7 a 8.

 
 
© 2014 FIREFLY STUDIOS LIMITED. Všechna práva vyhrazena. Stronghold a FIREFLY STUDIOS LIMITED jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/10 with latest service packs
Procesor: Intel Pentium 4 1.6Ghz or equivalent
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 64MB DirectX 8.1 Compatible
DirectX: Verze 8.1
Pevný disk: 850 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX 8.1 Compatible
Dodatečné poznámky: GameRanger software will be installed for mutiplayer matchmaking support

Aktuální cena

Tak tohohle jsem se nahrál stovky hodin :D. Dokonce i dnes si to rád zahraji. Není nad to si s klukama dát lanparty a zapařit Stronghold Crusader!
04.06.2018
Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Moje nejoblíbenější strategie, moc rád se k ní vracím. Nahrál jsem desítky hodin a stále to mohu hrát dokola, za mě opravdu srdcovka!
09.11.2017
Prakticky kopie původního Strongholdu, jen v novém prostředí. Změnili tedy tunu textur a vydali to jako pokračování. Nicméně když má pak hráč obě hry, může to pěkně střídat a užívat si zábavu o to více.
24.04.2017
moje první strategicka hra v životě zabavila mě na nekolim stovek hodin
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.