Styx: Master of Shadows

Styx: Master of Shadows

Vydavatelé: Focus Home Interactive
Vývojáři: Cyanide Studio
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

7. října 2014 - PC
7. října 2014 - PlayStation 4
7. října 2014 - Xbox One

Popis hry

Styx: Master of Shadows stealth hra s prvky RPG, jenž Vás vtáhne do temného fantasy světa, ve kterém se budete schovávat ve stínech, okrádat a zabíjet v kůži Goblina Styxe.
Hluboko uvniř převeliké a opuštěné věže Akenash, tam kde lidé spolu s elfi chrání Strom Světa, pramen Amberu - mocné a magické,...zobrazit více

Styx: Master of Shadows stealth hra s prvky RPG, jenž Vás vtáhne do temného fantasy světa, ve kterém se budete schovávat ve stínech, okrádat a zabíjet v kůži Goblina Styxe.
Hluboko uvniř převeliké a opuštěné věže Akenash, tam kde lidé spolu s elfi chrání Strom Světa, pramen Amberu - mocné a magické, zlaté mízy - se skrývá pravda o původu Styxe.
Potulujte se po míle vysoké věži, zvané Akenash a plňte růzorodé úkoly (nájemné vraždy, získávání informací apod.) a snažte se nebýt odhaleni. Prostupujte stíny, zabíjejte své cíle z bezprostřední blízkosti nebo se jim postarejte o „malou nehodu”.Odemkněte nové a silnější skilly, speciální pohyby a mnoho dalšího. Amber vám zaručí nevídané schopnosti, jakou je napřílad neviditelnost či „Amber vision” ba dokonce vytvoření vlastní kopie sebe sama. Najděte a odhalte útržky informací týkajících se Vašeho původu. Odcizte cenné poklady a vylepšete si za ně Vaši výbavu. Nechte se zahalit do stínů!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8
Procesor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ
Paměť: 3072 MB RAM
Grafická karta: 1024 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE AMD RADEON HD 5850/NVIDIA GEFORCE GTX 560 OR HIGHER
Pevný disk: 8 GB volného místa
Zvuková karta: DIRECTX 9 COMPATIBLE
Dodatečné poznámky: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.