Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness

Vydavatelé: Focus Home Interactive
Vývojáři: Cyanide Studio
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. března 2017 - PC
14. března 2017 - Xbox One
14. března 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Po kladném přijetí ze strany tisku i hráčů se gobliní zabiják Styx vrací v nové plíživé hře Styx: Shards of Darkness s větším rozpočtem, lepšími nápady a enginem Unreal Engine 4. Hra Master of Shadows představovala odvážnou výpravu do světa zeleného gobliního zloděje, ale Shards of Darkness se ponoří...zobrazit více

Po kladném přijetí ze strany tisku i hráčů se gobliní zabiják Styx vrací v nové plíživé hře Styx: Shards of Darkness s větším rozpočtem, lepšími nápady a enginem Unreal Engine 4. Hra Master of Shadows představovala odvážnou výpravu do světa zeleného gobliního zloděje, ale Shards of Darkness se ponoří hlouběji do komplexního příběhu a kompletně vybaveného světa.

PŘÍBĚH
Po pádu věže Akenash byl Styx donucen vylézt z úkrytu a infiltrovat Korrangar, město temných elfů. Styx bude mít možnost tajně proniknout na přísně střežený diplomatický sněm, kde se dozví, že nejde o nic jiného než o pouhou zástěrku.

NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Vydejte se na nové kradmé dobrodružství s novými nepřáteli, novými prostředími a spoustou nových mechanismů, které mají za úkol vylepšit Styxovy schopnosti a pohyb: hákování za roh, šplhací lana a používání jeho věrného nože jako lanovky.

SVOBODA POHYBU
Hra Shards of Darkness hodlá nabídnout bezkonkurenční svobodu pohybu a přepracované mechanismy plížení a atentátů, které navážou na silné stránky hry Styx: Master of Shadows a ještě je vylepší.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor: AMD FX-6300 (3,5GHz) / Intel i5-2500 (3,3GHz)
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: 1 GB, AMD Radeon R7 260X / NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 11 GB volného místa
Dodatečné poznámky: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE ONLINE GAME

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.