Summer Athletics

Summer Athletics

Vydavatelé: DTP Entertainment
Vývojáři: 49Games
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

31. července 2008 - Xbox 360
31. července 2008 - PC
31. července 2008 - PlayStation 2
31. července 2008 - Wii

Popis hry

Vytvořením nejlepší sportovní zábavy na systémech nové generace hra Summer Athletics přináší olympijského ducha do obývacích pokojů všech hráčů. Vytvořením nejlepší sportovní zábavy na systémech nové generace hra Summer Athletics přináší olympijského ducha do obývacích pokojů všech hráčů. Snadno se ovládá,...zobrazit více

Vytvořením nejlepší sportovní zábavy na systémech nové generace hra Summer Athletics přináší olympijského ducha do obývacích pokojů všech hráčů. Vytvořením nejlepší sportovní zábavy na systémech nové generace hra Summer Athletics přináší olympijského ducha do obývacích pokojů všech hráčů. Snadno se ovládá, je zábavná pro všechny typy hráčů, od začátečníků až po experty. Díky vývojářovým profesionálním zkušenostem s tvorbou vysoce návykových sportovních her bude Summer Athletics v roce 2008 nejžádanější sportovní hrou u všech fanoušků závodních drah a hřišť.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000/XP/Vista

Processor: Pentium 1.4 GHz

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: 100% DirectX 9.0c-compatible 3D Graphics Card with 256 MB Video RAM

DirectX®: DirectX 9.0c

Hard Drive: 4.7 GB Free Space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.