Super Crate Box

Super Crate Box

Vydavatelé: Vlambeer
Vývojáři: Vlambeer
Žánry: Indie, Arkády
Příbuzné kategorie: Indie hry, Hry pro dívky, Arkádové hry

Datum vydání zobrazit vše

29. srpna 2012 - PC
19. prosince 2012 - iOS

Popis hry

Super Crate Box je základní hra, která se hraje ve formátu 2D. Nepřátelé se neustále vynořují z vrcholu mapy a přicházejí ve třech motivech: malé, velké a létající. Krabice je vždy k dispozici na náhodném místě na mapě a vyzdvižení přepravky vám dává jednu ze 14. náhodně vybraných zbraní. Po celou dobu...zobrazit více

Super Crate Box je základní hra, která se hraje ve formátu 2D. Nepřátelé se neustále vynořují z vrcholu mapy a přicházejí ve třech motivech: malé, velké a létající. Krabice je vždy k dispozici na náhodném místě na mapě a vyzdvižení přepravky vám dává jednu ze 14. náhodně vybraných zbraní. Po celou dobu je na spodní straně mapy ohnivá jamka. Pokud nepřítel dosáhne spodní části mapy a spadne do jámy, bude v horní části mapy se stejným zdravotním stavem, ale bude se pohybovat podstatně rychleji. Kontakt s nepřítelem vede k okamžité smrti. Cílem hry je co nejdéle přežít tím, že použijete různé zbraně získané z beden k zabíjení nepřátel. Počet skladeb, které hráč převezme před umíráním, tvoří jako výsledek. Dosažením určitého počtu přepravek ve hře může hráč odemknout nové zbraně, herní režimy a kosmetické kůže.

zdroj: Admin CSHDD 1

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:1.2 Ghz
Memory:512 MB RAM
DirectX®:8.0
Hard Drive:100 MB HD space

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.