Super Meat Boy

Super Meat Boy

Vydavatelé: Team Meat, BlitWorks
Vývojáři: Team Meat
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

20. října 2010 - Xbox Live Arcade
30. listopadu 2010 - PC
1. listopadu 2011 - Mac
1. prosince 2011 - Linux
6. října 2015 - PlayStation 4
6. října 2015 - PlayStation Vita
12. května 2016 - Wii U

Popis hry

Super Meat Boy je plošinovka (tvrdá jako hřebíky!) kde hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni (která se zdá být stvořena z obvazů) před zlým zárodkem v nádobě, který je oblečený ve smokingu.
Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící...zobrazit více

Super Meat Boy je plošinovka (tvrdá jako hřebíky!) kde hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni (která se zdá být stvořena z obvazů) před zlým zárodkem v nádobě, který je oblečený ve smokingu.
Náš masitý hrdina bude skákat ze zdí, přes moře cirkulárek, skrz hroutící se jeskyně a bazény použitých jehel. Obětuje svoje vlastní pohodlí, aby zachránil svou dámu v nesnázích. Super Meat Boy přináší obtížnost ze staré školy - z klasických NES titulů jako Mega Man 2, Ghost and Goblins a Super Mario Bros. 2 (japonské verze) a přivádí je zpět k dokonalému a základnímu skákání. Zvyšující se obtížnost, od těžké po ničící duši, dovede Meat boye skrz staré nepoužívané nemocnice, továrny na sůl a dokonce do samotného pekla.
A pokud by přes 300 single player úrovní nebylo dost, Super Meat Boy přidá navíc neuvěřitelné souboje s bossy, editor úrovní a hromadu odemykatelných secretů, pokřivené zóny a skryté postavy.
Příběhový mód obsahující přes 300 úrovní, které jsou rozděleny do pěti kapitolHrajte jako head crab!33 achievementůPokřivené zóny, které vás přenesou do jiných herPřes 16 odemykatelných postav z oblíbených indie titulů, jako jsou Minecraft, Bit.Trip, VVVVVV a MachinariumImpozantní boje s bossyZcela funkční editor levelů a Level Portal (leden 2011)Příběh tak dojemný, že budete plakat před spaním po zbytek života

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (Windows 8 is not officially supported)
Processor: 1.4GHz or faster
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Graphics Card made within the last 4 years (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0)
DirectX®: DirectX® 9.0c
Hard Drive: 300 MB
Controller Support: Microsoft Xbox 360 Controller or Direct Input compatible controller

Aktuální cena

Hra neni špatná ale je tam spoustu levelů co nejsou správně seřazené podle obtížnosti a spoustu levelů co se dají občůrat. Ale líbí se mi, že je tam dark world což je zajímavý systém obtížnějších levelů a taky, že tam jsou vlastní levely od hráčů, což je pro 2D skákačku úplně výborný ! Když počítám detaily tak dark world levely začnou pomalu klesat na obtížnosti. Jinak celkem fajn skákačka
25.05.2018
Opravdu skvělá plošinovka se spoustu zajímavých a hlavně někdy těžkých levelů, takže občasné vztekání je na místě. Pro milovníky hardcore plošinovek tato hra představuje spoustu hodin zábavy.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.