Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator 2013

Vydavatelé: Bossa Studios
Vývojáři: Bossa Studios
Žánry: Indie, Simulátory
Příbuzné kategorie: Indie hry, Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

19. dubna 2013 - PC
19. dubna 2013 - Linux
19. dubna 2013 - Mac
13. března 2014 - iOS
13. srpna 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Nabízí možnost vžít se do role transplantačního chirurga, který musí za pomoci některých nástrojů (pilky, kladiva, skalpelu nebo vrtačky) transplantovat pacientovi orgány (srdce, ledvina nebo mozek). Čas přitom rychle kvapí, krve se nedostává a vy musíte použít veškerou zručnost, aby pacient nezemřel....zobrazit více

Nabízí možnost vžít se do role transplantačního chirurga, který musí za pomoci některých nástrojů (pilky, kladiva, skalpelu nebo vrtačky) transplantovat pacientovi orgány (srdce, ledvina nebo mozek). Čas přitom rychle kvapí, krve se nedostává a vy musíte použít veškerou zručnost, aby pacient nezemřel.
Hra staví na principech flashové hry QWOP, je ovládána myší (levé i pravé tlačítko pro pohyb a natáčení ruky) a pěti klávesami (A, W, E, R a mezerník), znázorňující pět prstů na ruce. Za pomocí těchto pohybů se musí hráč pokusit o co nejrychlejší a nepreciznější transplantaci.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:2.0 GHz
Memory:2 GB RAM
Graphics:Nvidia Geforce 7800 GT or better
DirectX®:9.0
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:DirectX9.0 compatible sound card
Additional:Requires keyboard. Touchpad supported, but mouse strongly recommended for best play experience.

Aktuální cena

Hra má zajímavý způsob ovládání a nedoporučuji ji hrát lidem, kteří nemají rádi pohled na vnitřnosti lidského těla, nebo krev. Jako simulátor dost dobré, až drastické :D
24.04.2017
Hra, která vás přiměje přemýšlet nad tímto: "Twl když si vezmu, jakej já sem inženýr, tak jak mám asi věřit tomu doktorovi..." Budeme tedy jen doufat, že toto není skutečný trenažér pro naši budoucí elitu lidské populace :)
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.