Syberia

Datum vydání zobrazit vše

28. března 2003 - PlayStation 2
23. července 2003 - Xbox
4. září 2003 - PC
25. listopadu 2008 - Nintendo DS
4. června 2013 - iOS
20. prosince 2013 - Android
27. února 2014 - Mac
2. dubna 2014 - Xbox Live Arcade

Popis hry

Kate Walker, mladá a ambiciózní právnička z New Yourku dostane případ, který se zprvu zdá jako banální záležitost s jasným průběhem – postarat se o právní aspekt prodeje automatizované továrny...zobrazit více

Kate Walker, mladá a ambiciózní právnička z New Yourku dostane případ, který se zprvu zdá jako banální záležitost s jasným průběhem – postarat se o právní aspekt prodeje automatizované továrny schované v údolích Alp.

Při přijímání tohoto úkolu si nedokázala ani představit, jak moc se její život obrátí naruby. Na její pouti přes Evropu cestuje od východního pobřeží až hluboko do východní Russi a setká se s mnoha neuvěřitelnými lidmi i situacemi během její snahy najít Hanse, geniálního vynálezce, kterým je klíčem k odhalení Syberijské záhady. Její pouť napříč zeměmi i samotným časem přiměje naši hrdinku zpochybnit její postoj k nejzákladnějším otázkám života.

Přednosti hry:

Chytlavý scénář, který vás zavede za hranice vaší představivosti
Bohatě promyšlené charaktery a detailně propracované 3d prostředí vás vtáhne do děje
Filmové pohyby kamery
Originální a kreativní puzzly (kompletně integrované do děje)

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: 1GHz CPU
Memory: 512MB
Hard Disk Space: 1.2GB
Video Card: DirectX compatible graphics card with 128 MB memory
DirectX®: 9.0c
Sound: Sound card with DirectX 9.0c support

Aktuální cena

Kouzelná a napínavá hra se správně melancholickou atmosférou. Kráné lokace, pohledná hlavní hrdinka a neodbytný automaton Oscar (:-) musí každého přikovat k monitoru.
20.04.2019
Neobyčejná adventura kde pravnička Kate Walkerova hleda Hanse Voralberga, který je genialní vynalezce, který vynalezl automaty,ale i vlak, který je pohaněn jen kolečky se kterým procestujeme celou Evropu do Ruska
22.04.2017
Geniální svět s geniálním stavitelem automatonů všeho druhu. Mladá právnička Kate Walker dorazí do maličkého městečka Valedilene, aby projednala odkup zdejší firmy na již zmíněné automatony (jde o roboty bez elektroniky - jsou pohánění čistě mechanickými kolečky). Zvrtne se to ale velmi rychle, když se Kate dozví, že majitelka právě zesnula a v posledním dopise se dozví o jejím údajně mrtvém bratrovi, který je někde na druhém konci světa. A tak začíná úžasná pouť přes celou Evropu až do Ruska. Moc krásná hra (no a je ta taky Oskar, že...).
21.04.2017
Na druhém městě hry (Barrockstadt) je místo Amerzone mnohokrát zmíněno v obou rozhovorech a článcích. Zdá se, že Benoit Soka chtěl spojit dvě hry a připomenout nám jeho předchozí úspěšnou dobrodružnou hru. Červené kukačky ptáků z Amerzone přišli v Syberii
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.