System Shock 2

System Shock 2

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

11. srpna 1999 - PC

Popis hry

Hráč je odkázán téměř výhradně sám na sebe a s trochou munice musí přežít několik děsivých hodin na zdánlivě opuštěných palubách vesmírné lodi zvané Von Braun.Hra kombinuje směsici několika žánrů, především FPS a RPG. Jsou v něm ale zastoupeny i prvky stealth akce, díky tomu umožňuje, v kůži několika...zobrazit více

Hráč je odkázán téměř výhradně sám na sebe a s trochou munice musí přežít několik děsivých hodin na zdánlivě opuštěných palubách vesmírné lodi zvané Von Braun.Hra kombinuje směsici několika žánrů, především FPS a RPG. Jsou v něm ale zastoupeny i prvky stealth akce, díky tomu umožňuje, v kůži několika rozdílných postav, vždy trochu odlišný styl hraní a poskytuje tak znovuhratelnost. Stejně jako vzájemné kombinování všech stylů dohromady v průběhu jednoho hraní. To z něho dělá unikátní koktejl, namíchaný tísnivou atmosférou, variabilními úrovněmi, nelineárním řešením situací, strhujícím příběhem a odpovídající herní dobou.

Titul nedisponoval v době vydání dostatečnou technickou stránkou, jako ostatní hry té doby. Dnes je skrze moderskou komunitu možné se zbavit veškerých neduhů a problémů, způsobených migrací na nové operační systémy a výkonnější počítače. Výjimkou tak není podpora širokoúhlých rozlišení, 32 bitové grafiky apod.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP / Vista / 7 / 8
Processor:1.8 GHz Processor
Memory:2 GB RAM
Graphics:3D graphics card
DirectX®:9.0c
Hard Drive:2 GB HD space
Additional:Game Patched to version 2.42

Aktuální cena

Atmosféra, co by se dala krájet! Ken Levine to tehdy zvládl dokonale a lidi tuhle hru rádi hrají ještě i dnes. "Look at you, hacker!"
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.