Tekken 6

Tekken 6

Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

26. listopadu 2007 - Arcade
27. října 2009 - Xbox 360
27. října 2009 - PlayStation 3
24. listopadu 2009 - PlayStation Portable

Popis hry

Pátý King of Iron Fist Tournament skončil tak, že jeho pořadatel a vyzyvatel Heihachi Mishima zmizel a vítězem se tak stal jeho vnuk, Jin Kazama. Jin se pak ujal role hlavy organizace Mishima Zaibatsu a začal používat její speciální Tekken jednotky pro propagandu a manipulaci na celém světě. Mnoho lidí...zobrazit více

Pátý King of Iron Fist Tournament skončil tak, že jeho pořadatel a vyzyvatel Heihachi Mishima zmizel a vítězem se tak stal jeho vnuk, Jin Kazama. Jin se pak ujal role hlavy organizace Mishima Zaibatsu a začal používat její speciální Tekken jednotky pro propagandu a manipulaci na celém světě. Mnoho lidí tyto akce rozzlobily a postupně tak vznikly různé nepokoje, které postupně přerostly až ve války mezi národy. Tato válka oslabila mnoho zemí, čehož využilo Mishima Zaibatsu a prohlásilo se za samostatný stát. Nyní je tato organizace rozhodnuta ovládnout celý svět a jediný, kdo jí v tom může zabránit, je G Corporation (výrobci všech Jacků v Tekkenu a lidé zodpovědní za znovuoživení Kazuyi). Lidé po celém světě nyní v této organizaci vidí svou jedinou naději. G Corporation na celou situaci zareagovala tak, že vypsala velkou odměnu pro toho, kdo jí přivede Jina Kazamu živého. A v této situaci se objevilo oznámení o novém, šestém turnaji King of Iron Fist. Míří na něj ti, kteří se chtějí proslavit, ti, kteří prahnou po penězích, ti, kdo hledají pomstu... Mnoho různých cílů a ideálů se střetne v Tekken 6 turnaji.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Pro mě bude Tekken vždycky nejlepší bojovkou všech dob. Konkrétně se o to nejvýrazněji postaral Tekken 3. I Tekken 6 je vydařená bojová hra, která je ale spíše zaměřená na online režim. Já jsem si hru zahrál na PSP emulátoru, tudíž čistě jen s možností single playeru a příběhový režim ve mně tedy zanechal značně rozporuplné pocity. Kromě grafiky a soubojového modelu neměla hra co víc by nabídla a to pro mě bylo u takové herní série jakou Tekken bez debat je docela zklamání. Upřímně říkám, že i dnes tato hra na Tekken 3 kvalitou nemá. Dávám ***.
17.10.2017
rozhodně nejlepší herní pecka co nesmí chybět žádnýmu hráči doma mezi hrama pestrý výběr postav za které ůžete hrát slabší příběh ale kdo by to hrál hlavní je hra pro více hráčů a eddy gordo který nesmí chybět
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.