Tekken 7

Tekken 7

Vydavatelé: Bandai Namco Games
Vývojáři: Bandai Namco Games
Žánry: Bojové, Sportovní
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

18. března 2015 - Arcade
2. června 2017 - Xbox One
2. června 2017 - PC
2. června 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Prožijte epické zakončení příběhu klanu Mishima a odhalte důvody jejich neutuchajícího boje. Unreal Engine 4 propůjčuje novému Tekkenu sílu, která přináší strhující příběhové bitvy ve filmovém zpracování a nelítostné duely, které nabízí inovativní bojové mechaniky.

PLYNULÝ PŘÍBĚHOVÝ ZÁŽITEK
Příběhové...zobrazit více

Prožijte epické zakončení příběhu klanu Mishima a odhalte důvody jejich neutuchajícího boje. Unreal Engine 4 propůjčuje novému Tekkenu sílu, která přináší strhující příběhové bitvy ve filmovém zpracování a nelítostné duely, které nabízí inovativní bojové mechaniky.

PLYNULÝ PŘÍBĚHOVÝ ZÁŽITEK
Příběhové filmečky se nyní plynule prolínají se souboji a postupně tak inovativní cestou odhalují napínavou dějovou linku rodiny Mishima, jenž se táhne sérii již 20 let.

PŘES 30 BOJOVNÍKŮ
V Tekkenu 7 najdete přes 30 postav, včetně zbrusu nových bojovníků. Každý s největším počtem chvatů, jaký kdy v bojové hře byl. Můžete si tak kompletně přizpůsobit svůj styl boje a najít si své nejúčinější smrtící chvaty.

NOVÉ HERNÍ MECHANIKY A POHYBY
Klasické zápasy 1 na 1 se vrací s novými pohyby a bojovými mechanikami “Rage Arts”, “Power Crushes” a “Rage Drives”, které hru dělají přístupnější pro hráče všech zkušeností. Můžete si vybrat zda pokoření soupeře bude vyžadovat pečlivý trénink a přesné pohyby nebo to bude čirá zábava.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, or equivalent
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 60 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

Aktuální cena

Zatím tato hra zcela naplňuje má očekávání. Atraktivní bojový systém, rozmanitý výběr postav, příběh, který líčí dění okolo Mishima Zaibatsu a nenávist Heihachiho, Kazuyi a Jina, velmi pěkná grafika, skvělá optimalizace i pro starší PC sestavy a nechybí ani možnost úpravy postav, či videotéka, ve které si lze znovu přehrát a zobrazit všechny videosekvence a artworky ze všech předešlých dílů. Zklamal mě však mód Arcade, který se rozhodně měl vrátit k soubojům s více protivníky jako tomu bylo např. u Tekken 3.Skalním fanouškům bude bez pochyby chybět i několik legendárních postav celé série, především absenci Leie Wulonga vůbec nechápu, stejně tak chybí například Marduk. Kritizoval bych i přístup Bandai Namco k nám hráčům, protože zpoždění s jakým hra vyšla na evropském trhu, to snad nemá obdoby. Velkým kladem je ale to, že se série Tekken konečně dostala i na PC. Dávám ****.
30.10.2017
V herní videotéce si lze přehrát videosekvence ze všech doposud vydaných her ze série Tekken.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.