Terraforming Mars

Vydavatelé: Asmodee Digital
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

během 2018 - PC
během 2018 - Android
během 2018 - iOS

Popis hry

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie,...zobrazit více

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars.
Ve hře Terraforming Mars, bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu svá města a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin?

O hře:

Oficiální adaptace kultovní stolní hry, věrně vyvinutá s pomocí Jacoba Fryxeliuse, autora této stolní hry.


Tahová strategie: vyberte specializovanou společnost, vybudujte zařízení, zkoumejte inovační technologie a řiďte produkce zdrojů
Život na Marsu? Zlepšete podmínky na Rudé planetě tím, že zahřejete a roztavíte na led. Vytvoříte tak oceány, zasadíte rostliny produkující kyslík a přivedete malé i velké druhy zvířat.
Rivalita mezi korporacemi: ten hezký les, který jste tam zasadili - nebyla by to škoda, kdyby byl na toto místo nasměrován velký asteroid?? Vyvíjejte projekty, které zpomalí vaše soupeře!
Mars pro každého: hrajte sólo nebo v multiplayerových nebo online hrách pro až 5 hráčů s lidmi nebo umělou inteligencí.
Varianta hry: Vyzkoušejte pravidla Corporate Era, abyste získali složitější hru. Tato možnost přidává nové karty, včetně 2 nových korporací, a zaměřuje se na ekonomiku a technologii. Jedná se o projekty, které nepřispívají přímo k terraformování, ale posílí korporace přidáním nových strategickým možností do hry.
Solo Challenge: Dokončete terraformování Marsu před koncem generace #14. Vyzkoušejte nová pravidla a funkce v nejnáročnějším sólovém režimu na planetě (té rudé). 


zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.