Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

Vydavatelé: Atlus
Vývojáři: Big Finish Games
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

8. května 2014 - Mac
8. května 2014 - PC

Popis hry

Od vydání posledního dílu "Tex Murphy: Overseer" uplynulo dlouhých 16 let a slavný detektiv Tex Murphy dočasně upadl do zapomnění. Díky úspěchu na Kickstarteru se však znovu vrací na scénu v pořadí již v šestém dílu série. A stejně jako v případě předcházejících třech částí jde o 3D adventuru s plně...zobrazit více

Od vydání posledního dílu "Tex Murphy: Overseer" uplynulo dlouhých 16 let a slavný detektiv Tex Murphy dočasně upadl do zapomnění. Díky úspěchu na Kickstarteru se však znovu vrací na scénu v pořadí již v šestém dílu série. A stejně jako v případě předcházejících třech částí jde o 3D adventuru s plně prozkoumatelným prostředím a příběhem vyprávěným přes FMV sekvence.Hlavním hrdinou je opět soukromý detektiv Tex Murphy žijící v San Francisku budoucnosti, po třetí světové válce. Ten se jednoho dne probudí úplně dezorientovaný na požárním schodišti mimo své kanceláře a velice brzy zjišťuje, že nejde o kocovinu, ale někdo mu vymazal paměť a on tak přišel o všechny vzpomínky za posledních sedm let. To co začíná jako obyčejný den se rázem mění na něco víc a Tex se vydává na cestu za navrácením toho, co ztratil, a přitom bude zachraňovat i budoucnost.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, and Windows 8
Procesor: 2 GHz Dual Core
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA 200 Series
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 15 GB volného místa
Zvuková karta: Direct X 9.0c compatible device

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.