Teslagrad

Teslagrad

Vývojáři: Rain Games
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

13. prosince 2013 - PC
13. prosince 2013 - Linux
13. prosince 2013 - Mac
11. září 2014 - Wii U
3. prosince 2014 - PlayStation 4
3. prosince 2014 - PlayStation 3
26. června 2015 - PlayStation Vita
9. března 2016 - Xbox One

Popis hry

Teslagrad je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které objevíte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti. Díky nim objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. V roli mladého chlapce se tak ocitáte na epické výpravě, kde musíte pomocí prastaré síly Teslamancerů porazit despotického...zobrazit více

Teslagrad je 2D plošinovka s hádankami a akčními prvky, ve které objevíte magnetismus a další elektromagnetické schopnosti. Díky nim objevíte tajemství v dávno opuštěné Teslově věži. V roli mladého chlapce se tak ocitáte na epické výpravě, kde musíte pomocí prastaré síly Teslamancerů porazit despotického krále.

SLOŽITÉ HÁDANKY
Otestujte své logické uvažování a chytře manipulujte se světem kolem sebe pomocí elektřiny a magnetismu, jež tvoří středobod celé hry. Překonejte díky schopnostem a důvtipu 5 neuvěřitelných finálních bossů, kteří by vás rádi odmagnetizovali.

NÁDHERNÝ SVĚT
Najděte si cestu bohatým a ručně kresleným 2D světem na své výpravě do Teslovy věže (a ještě dál). Na cestě vás čekají úžasné nové předměty. Objevte dystopické deštivé prostředí, které představuje steampunkovou vizi nového světa inspirovaného starou Evropou.

STRHUJÍCÍ SOUNDTRACK
Úžasná směs klasického orchestru s trochou ruské inspirace a spoustou metalových a elektronických prvků. V kombinaci s nulovým textem a dabingem, kdy je celý příběh vyprávěn pouze vizuálně, jde tak o krásný zážitek.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (SP3)
Procesor: Dual Core 2GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 81%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
1
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.