The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Vydavatelé: Activision
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. června 2012 - Nintendo 3DS
26. června 2012 - Nintendo DS
26. června 2012 - PlayStation 3
26. června 2012 - Xbox 360
26. června 2012 - Wii
28. června 2012 - iOS
28. června 2012 - Android
10. srpna 2012 - PC
5. března 2013 - Wii U
20. března 2013 - BlackBerry OS
9. listopadu 2013 - PlayStation Vita

Popis hry

Nová hra ku příležitosti vydání nového filmu.
Vše pod taktovkou veteránského herního studia Beenox, pod záštitou společnosti Activision a za spolupráce Columbia Pictures, kteří svěřili práci na projektu spisovateli Seamusi Kevinu Faheyemu, jenž je například autorem mnohých epizod z populárních seriálů...zobrazit více

Nová hra ku příležitosti vydání nového filmu.
Vše pod taktovkou veteránského herního studia Beenox, pod záštitou společnosti Activision a za spolupráce Columbia Pictures, kteří svěřili práci na projektu spisovateli Seamusi Kevinu Faheyemu, jenž je například autorem mnohých epizod z populárních seriálů Battlestar Galactica a Spartacus: Blood and Sand. Spider-Man nás opět přivádí do New York City v jakémsi epilogu svého filmového bratříčka.
Dostáváme se do hry přibližně rok po událostech holywoodského trháku, kdy se pavoučí muž musí opět pustit do křížku se zločinci Manhattanu. Vyzkoušejte si novou Web Rush mechaniku, kdy si budete muset razit cestu přes panorama NYC, stejně jako Spidy, a to vše s nevídanou rychlostí a elegancí. Samotný příběh hry vám rovněž umožní prozkoumat kromě ulic města i vnitřní prostory budov, což dá pocit více komplexního velkoměsta.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.