The Binding of Isaac: Rebirth

The Binding of Isaac: Rebirth

Vydavatelé: Nicalis, Inc.
Žánry: Arkády, Adventury
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Arkádové hry, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

4. listopadu 2014 - PlayStation Vita
4. listopadu 2014 - Linux
4. listopadu 2014 - PlayStation 4
4. listopadu 2014 - Mac
4. listopadu 2014 - PC
23. července 2015 - Xbox One
29. října 2015 - Nintendo 3DS
29. října 2015 - Wii U
10. ledna 2017 - iOS

Popis hry

The Binding of Isaac je hra od výtvarníka Edmunda McMillena a programátora Floriaan Himsla. Tato hra kombinuje Akční RPG s náhodným generováním map.
Tato hra vypráví příběh malého chlapce Isaaca, který žil se svou matkou v malém domečku. Isaacova matka se dívala na televizi, zatím co si Isaac hrál ve...zobrazit více

The Binding of Isaac je hra od výtvarníka Edmunda McMillena a programátora Floriaan Himsla. Tato hra kombinuje Akční RPG s náhodným generováním map.
Tato hra vypráví příběh malého chlapce Isaaca, který žil se svou matkou v malém domečku. Isaacova matka se dívala na televizi, zatím co si Isaac hrál ve svém pokoji. Jednou k Isaacově matce promluvil bůh (který, ale byl satan), řekli jí, že Isaac má zkaženou duší a tím začne jeho divoké dobrodružství.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP
Procesor: Core 2 Duo
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Discreet video card
Pevný disk: 449 MB volného místa
Zvuková karta: Yes

Aktuální cena

Rogue like hra s nekonečně dlouhou hratelností. Někde v tajemných koutech internetu jsem se dočetl, že se ta hra snad dá i dohrát, ale k tomu jsem se po pouhých 100 hodinách věčného bloudění v choré mysli jednoho ubrečeného dítěte nedostal (ano, porazil jsem matku i satanáše, ale ta hra má další a další konce tam či onam ...)
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.