The Binding of Isaac: Wrath of the Lamb

The Binding of Isaac: Wrath of the Lamb

Vydavatelé: Edmund McMillen
Vývojáři: Edmund McMillen
Žánry: Indie, FPS

Datum vydání zobrazit vše

28. května 2012 - PC
28. května 2012 - Mac

Popis hry

DLC k The Binding of Isaac původní hru rozšiřuje ve všech směrech. Přidává mnoho nových řadových nepřátel i bosse, řadu nových použitelných předmětů i předmětů, které vylepšují statistiky nebo mění vlastnosti postavy. Přibyla i nová kategorie předmětů, tzv. trinkets, které přidávají postavě nějakou výhodu,...zobrazit více

DLC k The Binding of Isaac původní hru rozšiřuje ve všech směrech. Přidává mnoho nových řadových nepřátel i bosse, řadu nových použitelných předmětů i předmětů, které vylepšují statistiky nebo mění vlastnosti postavy. Přibyla i nová kategorie předmětů, tzv. trinkets, které přidávají postavě nějakou výhodu, ale stejně jako u použitelných předmětů, můžete mít u sebe pouze jeden z nich.    

Rovněž přidává jednu novou hratelnou postavu, nové úrovně a achievementy, alternativní konce a rozšířen je i soundtrack. Hráč narazí i na nové druhy místností nebo na kletby, které mohou náhodně ztížit hru. V neposlední řadě přibyly také výzvy (challenges), kde hráč začíná s určitou sadou předmětů či s nějakým postihem a snaží se za těchto upravených podmínek dokončit hru.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP

Processor:2.5 GHz

Memory:1GB GB RAM

Graphics:Direct X9.0c Compatible Card

Hard Drive:50MB MB HD space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.