The Book of Unwritten Tales

The Book of Unwritten Tales

Vydavatelé: HMH Interactive
Vývojáři: King Art
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

2. dubna 2009 - PC
2. dubna 2009 - Mac

Popis hry

Samostatné rozšíření hry The Book of Unwritten Tales , The Critter Chronicles vypráví příběh o tom, jak se dobrodruh Nate Bonnett a Critter, jeho chlupatý pomocník, poprvé setkali, před jejich objevením se ve Wilburovom se a Ivin dobrodružství ve hře The Book of Unwritten Tales . Užijte si napínavou...zobrazit více

Samostatné rozšíření hry The Book of Unwritten Tales , The Critter Chronicles vypráví příběh o tom, jak se dobrodruh Nate Bonnett a Critter, jeho chlupatý pomocník, poprvé setkali, před jejich objevením se ve Wilburovom se a Ivin dobrodružství ve hře The Book of Unwritten Tales . Užijte si napínavou a povedenou point-and-click adventuru ve fantasy světě Aventasia. Vydejte se z Northlands do Věže mága ze Seastone a prožijte příběh, který nabízí obrovskou zábavu pro fanoušky hry The Book of Unwritten Tales i pro začátečníky. Hrajte jako Nate a Critter a jen Vy sami se rozhodněte, s kým chcete trávit více času Seznamte se s novými postavami, jako jsou aktivista za práva zvířat Petra, schizofrenický Yeti a Critter. Vyberte si mezi dvěma úrovněmi obtížnosti, kde normal je přibližně stejně obtížná jako v The Book of Unwritten Tales a hard je doporučováno pouze pro skutečné veterány adventur. Vychutnejte si pozadí s vysokým rozlišením, vylepšené animace a zvuky! Osvětlení 3D modelů a objektů v reálném čase. Měkké stíny objektů na pozadí. Podpora rozlišení obrazovek až do 1920x1200 a podpora širokoúhlých obrazovek. Vylepšené animace s obličejovými animacemi a pohyby rtů. Sledujte jak se tento krásný a emocionální příběh rozvíjí během až 12 hodin herní doby.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP 3 (32bit) / Vista SP 2 / Windows 7 SP 1
Processor:Pentium IV 2 GHz / Athlon 2.4 GHz
Memory:2 GB RAM
Graphics:Direct-X 9c compliant video card with 128 MB RAM, PixelShader 2.0
DirectX®:9.0c
Hard Drive:6 GB HD space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.