The Crew

The Crew

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Závodní, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

2. prosince 2014 - Xbox One
2. prosince 2014 - PlayStation 4
2. prosince 2014 - PC
2. prosince 2014 - Xbox 360

Popis hry

The Crew je revoluční akční automobilovou hrou vyvíjenou exkluzivně pro konzole příští generace a moderní PC. Hra využívá možnosti nového hardwaru k propojení hráčů způsobem, jaký nikdy dříve nebyl možný. The Crew vás a vaše přátele vezme na bezohlednou projížďku masivním otevřeným světem Spojených států...zobrazit více

The Crew je revoluční akční automobilovou hrou vyvíjenou exkluzivně pro konzole příští generace a moderní PC. Hra využívá možnosti nového hardwaru k propojení hráčů způsobem, jaký nikdy dříve nebyl možný. The Crew vás a vaše přátele vezme na bezohlednou projížďku masivním otevřeným světem Spojených států překypujícím vzrušujícími výzvami.The Crew se stane novým milníkem v akčním automobilovém žánru. Bohatý obsah hry je ušit na míru nové internetové generaci.Zúčastněte se bezohledné jízdy, jejímž cílem je infiltrovat a předběhnout gang s názvem 510, který ovládá detroitskou scénu ilegálních závodů. Váš plán? Získat reputaci na závodní scéně a sabotovat aktivity gangu v jednom městě po druhém napříč Spojenými státy. Budete se proplétat živými ulicemi New York City a Los Angeles, projíždět po slunné Miami Beach nebo si vychutnávat úžasné plošiny Monument Valley. Každé prostředí na vás čeká se svými překvapeními a výzvami, které budete muset překonat. Na svém putování se potkáte s dalšími hráči, se kterými se můžete buď spojit, nebo proti nim bojovat. Tato jízda bude tou nejúžasnější, nejrozmanitější a nejotevřenější, jakou jste kdy zažili.

Ke hře je nutné připojení k internetu!!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions)
Procesor: Intel Core2Quad Q9300 @ 2.5 GHz or better AMD Phenom II X4 945 @ 3 GHz or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 30 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Dodatečné poznámky: Keyboard required, XBOX 360 controller optional (or compatible controller)

Aktuální cena

Zda-li se rád porovnáváš s ostatními a máš rád auta, tato hra tě určitě zaujme. Dle mého názoru je super nápad odměnit lidi autodíly za jejich pozici a dosažené rekordy, člověka to poté více motivuje se zlepšovat. Co mě ovšem mrzí, tak to je problematika co-op... často nám s kamarádem vypadávalo spojení a kolikrát jsme se na sebe nemohli napojit. Ovšem grafika se pořád pěkná a užijete si hodně zábavy. Těším se na pokračování! :)
24.10.2017
Je to skvělá závodní hra se skvěle zpracovanou mapou USA, kde můžeme najít i reálné stavby a místa. Následně velký výběr z aut všech možných typů. Hra je rozhodně zábavnější v kooperativním režimu, který je možný, až pro 4 hráče. Po dohrání příběhové linie po nějakém čase už bohužel omrzela. 6/10
30.05.2017
Zábavný jízdní model a spousta, které si můžete přetunit na různá monstra. Tuto hru jsme si opravdu užíval každým douškem, ale trnem v oku byla věc, že když jste nebyli připojeni k internetu tak jste ji hrát nemohli :( Jinak po grafické stránce výborný požitek, krajina je rozmanitá, na mapě se nacházejí různé biomy a pokud to máte s kým hrát tak super závodní hra na spoustu hodin.
25.04.2017
NFS The Run jsem hrál právě protože tam byly traťě z místa A do místa B a ne jen nudné okruhy. No a pak se zjevilo Crew. Variabilní prostředí, silnic je tam tolik, že ani teď po roce hraní jsem je všechny neprojezdil a ani se mi to asi nepovede. Velikost mapy: pokud si nastavíte závod ze San Francisca do New Yorku, tak to dojedete ze začátku hry tak za 45 minut a se super kárama na konci hry tak za 30 až 35 minut. Možná se vám to zdá málo, ale opravdu není. Vyšlo k tomu i nedávno DLC zabívající se policií a je to vcelku sranda. Jinak jd o Ubisoft hru každým coulem mapy. Hledačky, spotovací věže, atd. atd.
21.04.2017
Výborná​ závodní hra s otevřeným svetem(USA). Velký výběr z mnoha aut při dokoupení DLC Wild run přibudou i motorky. Většina aut se dají přeměnit buď na závodní, výkonnostní, okruhové a raidové + DLC (driftovací, montertrucky a dragstery)
20.04.2017
urcite je to lepsie nez Need For Speed Worlds.. ale ak by to Ubisoft nedal zadarmo na vyrocie tak by po tom asi ani pes nestekol
13.04.2017
Hra obsahuje mikrotransakce... Například LaFerrari vyjde cca na 650kč... Pokud ho chcete zadarmo, musíte odjet cca 350 běžných závodů.
Mapa the crew je zmenšená mapa USA a přejetí z jedné strany mapy na druhou trvá cca 90 min
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.