The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. března 2006 - PC
24. března 2006 - Xbox 360
27. září 2007 - PlayStation 3

Popis hry

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem, nebo prozkoumávat...zobrazit více

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem, nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.
Game of the Year Edition také obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006.
Hlavní vlastnosti:
Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit – od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie přináší pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý vánek.Oslňující umělá inteligence Tento průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion plný rozvrh činností a schopnost dělání vlastních voleb závislých na světě kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.Nové země k prozkoumání V datadisku Shivering Isles, uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, rozdělený na dvě častí zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste již zažili.Noví nároční nepřátelé Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu rozpuštěn. Znovuzískejte jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-Bit
Processor: 2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent
Memory: 512 MB
Graphics: 128 MB Direct3D compatible video card and DirectX 9.0 compatible driver
DirectX®: DirectX 9.0c
Hard Drive: 4.6 GB
Sound: DirectX 8.1 compatible

Aktuální cena

Jednoznačně nejlepší díl série, i když Morrowind i Skyrim byly skvělý, Oblivion byl mistrovské RPG.
14.10.2019
Grafický nářez nové generace. Konzole mohli jen chabě závidět a spousta PC hráčů na tom nebyla o nic lépe. Hlavní příběh: zachybovaný a pro spoustu lidí nedohratelný a navrch ještě k tomu i totálně nezajímavý. Ve hře bylo naštěstí spousta jiné činnosti a cechy, kde se mohl člověk i tak na stovky hodin zabavit. Bohužel co utrpělo výrazně, byly herní mechaniky. RPG systém osekaný na minimum (alespoň jsem si to tehdy před vydání Skyrimu ještě pořád říkal) a boj s krysou s level 1 byl stejný jako boj s krysou, i když jste měli level 30. Bez módů to tedy nakonec byla nehratelná hra. Tato hra také započíná éru miniaturních DLC a jedno z nejproslavenějších, Horse Armor, zůstane na černé listině ostudy asi už navždy.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.