The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

Vývojáři: Bethesda Game Studios
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

26. března 2007 - PC
16. října 2007 - Xbox 360
8. prosince 2007 - PlayStation 3

Popis hry

Druhý, tentokrát již plnohodnotný datadisk s 30ti hodinami dalších úkolů v novém prostředí říše daedrického prince šílenství Sheogoratha, kterou tvoří Shivering Isles. Do této oblasti se po instalaci datadisku můžete vydat se svojí postavou a nemusíte si vytvářet novou. Ta možnost tady však samozřejmě...zobrazit více

Druhý, tentokrát již plnohodnotný datadisk s 30ti hodinami dalších úkolů v novém prostředí říše daedrického prince šílenství Sheogoratha, kterou tvoří Shivering Isles. Do této oblasti se po instalaci datadisku můžete vydat se svojí postavou a nemusíte si vytvářet novou. Ta možnost tady však samozřejmě je, pokud už byste svoji opotřebovaný rek nudil. V Sheogorathově říši, která je rozdělena na dvě části - Mania a Dementina, na vás čeká nelehký úkol. Musíte zjistit co se vlastně na Shivering Isles děje, abyste následně tuto oblast mohli zachránit před téměř jistou destrukcí. Menší problém je v tom, že se Sheogoratha na vás spoléhá. Od vás a vaší postavy si to vyžádá plnění celé řady úkolů a zkoušek v říší, která reflektuje povahu svého vládce. Čeká na vás průzkum bizarních dungeonů, které se kroutí stejně jako kořeny starých stromů, jež se dungeony proplétají. No a v dungeonech, ale i venku, na vás čeká setkání s novými nepřáteli. V boji proti nim se tedy budou hodit nové zbraně, kouzla, předměty, brnění a ostatní věcičky .

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Originální svět s bláznivým a potrhlým vladařem. Jen kdyby to opět nebylo tak zachybované a šlo to alespoň dohrát. Co ale jiného čekat od her od Bethesdy.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.