The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: ZeniMax Online Studios
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

4. dubna 2014 - PC
4. dubna 2014 - Mac
9. června 2015 - PlayStation 4
9. června 2015 - Xbox One

Popis hry

Tamriel Unlimited je nová verze populární online hry z obrovského světa série The Elder Scrolls. Vydejte za dobrodružstvím o samotě, plňte úkoly společně s přáteli nebo vstupte do některé ze stohlavých armád a vrhněte se do dech beroucích bitev proti ostatním hráčům.
__________________________________...zobrazit více

Tamriel Unlimited je nová verze populární online hry z obrovského světa série The Elder Scrolls. Vydejte za dobrodružstvím o samotě, plňte úkoly společně s přáteli nebo vstupte do některé ze stohlavých armád a vrhněte se do dech beroucích bitev proti ostatním hráčům.
__________________________________
The Elder Scrolls Online představuje novou a doposud nejrozsáhlejší kapitolu již velmi dobře známého výpravného dobrodružství Elder Scrolls. Příběh se odehrává tisíce let před událostmi známými ze Skyrimu a vypráví o deadrickém princi jménem Molag Bal, jenž usiluje o připojení Tamrielu ke své démonické říši.

Od základu vylepšeno
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited obsahuje veškeré skvělé prvky z původní hry pro PC včetně všech dodatečných aktualizací a bonusů, jako jsou například nové systémy spravedlnosti a šampionů. Noví uživatelé budou mít možnost si hru koupit a následně hrát bez jakýchkoliv omezení libovolně dlouho, a to zcela bez poplatků.

Hraní a aktualizace bez poplatků
Ke hře bude možné dokoupit také speciální dodatečný obsah ke stažení a v provozu bude i herní obchod Crown Store, ve kterém budou v prodeji různé doplňkové předměty a možnosti úprav. Pravidelné aktualizace a herní rozšíření budou k dispozici všem hráčům zcela zdarma bez jakýchkoliv dalších plateb.

Prémiové služby
Hráčům, kteří budou chtít získat za měsíční poplatek vybrané prémiové služby, nabízí Bethesda členství ESO Plus. Jeho prostřednictvím budete mít přístup k exkluzivním herním bonusům, určitému množství herní měny pro použití v obchodě a všem balíkům herních DLC.

Jde o online hru, kde není nutné platit měsíční poplatky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 32-bit
Procesor: Intel i3 or AMD 3870 generation processors or higher
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: Direct X 11.0 compliant video card with 1GB RAM (NVidia GeForce 460 or AMD Radeon 6850)
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 85 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Kazdym updatem se to blizi na pomyslny trun. Pokud pridaji areny (3v3 5v5) neni duvod se zajimat o zadnou jinou fantasy MMO. GW jsou na me moc vychodni a Wowko pre uz prestalo bavit...(kazdopadne vzpominam na nej jen v dobrem :) )
11.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.