The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Bethesda Game Studios
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

26. června 2012 - Xbox 360
2. srpna 2012 - PC
26. února 2013 - PlayStation 3

Popis hry

V tomto speciálním datadisku k Elder Scrolls V: Skyrim budete čelit návratu upířího lorda Harkona, který se vrací mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte, což vám hra umožní, vaším cílem bude zastínit slunce a nastolit na světě věk tmy. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, která se specializuje...zobrazit více

V tomto speciálním datadisku k Elder Scrolls V: Skyrim budete čelit návratu upířího lorda Harkona, který se vrací mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte, což vám hra umožní, vaším cílem bude zastínit slunce a nastolit na světě věk tmy. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, která se specializuje na lov upírů. Datadisk nabízí to a mnoho dalšího. Každá strana má jiné zázemí a zcela unikátní obsah.
Upíří lordi a vlkodlaci budou mít vlastní perkový strom. Upíří lordi budou svoji podobu moci libovolně opouštět a měnit se na něco jiného - děsivějšího. Z legendárních draků se stanou jen bestie na vysoké úrovni a kromě nich v Dawnguard potkáte ještě gargoyly, smrtící psy nebo ozbrojené trolly.
Pro aktivaci je potřeba základní hra The Elder Scrolls V: Skyrim.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
Processor:Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
Memory:2 GB RAM
Graphics:Direct X 9.0c compliant video card with 512MB of RAM
DirectX®:9.0c
Hard Drive:6 GB HD space
Sound:DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Jedno z nejlepších DLC co bylo přidáno do Skyrimu přidává dvě nové frakce upíry a skupinu Dawnguard přidává do hry kuše, hodně účiné zbraně nová pevnost Fort Dawnguard. Vyšší obtížnost upíři skoro na každém kroku často se chytá vampírismus a už v základní hře je obtižné. Kromě tohoto chytání vamprismu je DLC hodně kladně.
22.11.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.