The Escapists

The Escapists

Vydavatelé: Team17 Digital Ltd
Vývojáři: Mouldy Toof Studios
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

13. února 2015 - PC
13. února 2015 - Xbox One
29. května 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Hra The Escapists nabízí příležitost nahlédnout do všedního života kriminálníka, jehož hlavním úkolem je, jak už to tak u vězňů bývá, utéct z vězení. Hráči musí pod bedlivým dohledem stráží plnit své každodenní povinnosti a zároveň nepozorovaně krást hodící se předměty. Potenciální uprchlíci se dozví,...zobrazit více

Hra The Escapists nabízí příležitost nahlédnout do všedního života kriminálníka, jehož hlavním úkolem je, jak už to tak u vězňů bývá, utéct z vězení. Hráči musí pod bedlivým dohledem stráží plnit své každodenní povinnosti a zároveň nepozorovaně krást hodící se předměty. Potenciální uprchlíci se dozví, jak ze zdánlivě neškodných předmětů vytvořit užitečné nástroje nebo dokonce zbraně, a také jak je využít při plánování útěku.
 
Hráči se musejí naučit, kdy se držet v řadě, a také smysluplně využívat svůj čas během plánování svého útěku. Sledování denní rutiny ve vězení a hledání příležitostí patří k životu za mřížemi. Plánování potenciálních cest anebo dokonce odlákání stráží se brzy stanou součástí vaší nátury.
 
Během všech těch nesčetných prezencí, své práce a interakce se spoluvězni mohou hráči také těžit z vylepšování statistik postavy a to tak, že zapracují na svém intelektu a fyzičce. Pokuste se vyvážit denní rutinu s pečlivým plánováním ultimátního cíle – útěku na svobodu.
 
STÁVAJÍCÍ PRVKY:

8 zcela funkčních věznic a to včetně denní rutiny, která vám dá okusit, jaké je to být „opravdovým“ vězněm.
10 příležitostí k zaměstnání, do kterých se můžete pustit – pokud se chcete učit a vydržet u toho!
Více než 185 unikátních předmětů ve hře, ze kterých můžete vytvářet užitečné nástroje (Team17 plně podporuje používání rozličných zbraní, jako jsou nože, nunčaky a palcáty – samozřejmě jenom ve hře).
Různé službičky nabízené spoluvězni – přece byste si je nechtěli naštvat, že ne?
Velmi umínění a neuvěřitelně zábavní spoluvězni a stráže, kolem nichž se budete plížit po špičkách a kteří se vám postarají o zábavu.
Několik únikových cest, které si můžete naplánovat, a tak získat titul uprchlíka.
Několik možností uložení pozice, díky nimž máte více než jeden pokus.
Podpora Steam Achievementů.
Steam Leaderboard – až se ván podaří uprchnout, porovnejte svůj výkon s ostatními.
Editor vězení – Vytvořte si od základů své vlastní mistrovské dílo a sdílejte jej s komunitou! Již brzy – bude součástí bezplatné aktualizace.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Dual Core CPU 2.4 gHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: Windows Compatible Card
Dodatečné poznámky: We recommend updating your PC's hardware drivers before playing. If your PC is no longer supported by your manufacturer and your hardware drivers are very old, you may experience difficulty running the game. Please check with your PC manufacturer for more details.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 67%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
68 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.