The Golf Club 2019

Vydavatelé: HB Studios
Vývojáři: HB Studios
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2018 - PlayStation 4
30. září 2018 - SteamOS
30. září 2018 - PC
30. září 2018 - Xbox One

Popis hry

Máte na to, abyste vyhráli FedExCup na PGA TOUR? Soutěžte ve zcela novém režimu kariéry PGA TOUR s oficiální licencí. Hrajte na známých kurzech jako TPC Boston, TPC Sawgrass a dalších. Předveďte své schopnosti a zúčastněte...zobrazit více

Máte na to, abyste vyhráli FedExCup na PGA TOUR? Soutěžte ve zcela novém režimu kariéry PGA TOUR s oficiální licencí. Hrajte na známých kurzech jako TPC Boston, TPC Sawgrass a dalších. Předveďte své schopnosti a zúčastněte se etap PGA TOUR jako třeba Shriners Hospitals pro Children Open, John Deere Classic a Waste Management Phoenix Open. Soutěžte s kariérními rivaly během celé sezóny, kteří vám zajistí dodatečnou výzvu a příslib odměny. 

Golfový klub 2019 s PGA TOUR je pokračováním oceňované hry The Golf Club 2 a přináší celou řadu nového a vylepšeného obsahu a funkcí v rámci všech aspektů hry, od přebudovaného režimu kariéry po sponzory, kteří vás vyzvou a nastaví vám cíle, aby vám dali šanci získat odměny od licencované značky Under Armour. Vylepšený editor postav, nové a vylepšené online a sólové spolky, nové herní režimy jako Skins a ALT-SHOT a spousta, spousta dalšího!
Kariéra PGA TOUR

Prozkoumejte nový a oficiálně licencovaný režim kariéry PGA TOUR včetně Q-School, Web?com Tour, PGA TOUR a FedExCup Playoffs.

Online hra pro více hráčů

Soutěžte online proti přátelům nebo celému světu v Match Play, Alt-Shot, Skins a dalších.

Online spolky

Založte si online spolek nebo se k nějakému přidejte a soutěžte ve vlastních turnajích o měnu a postup na žebříčku.

Editor kurzů

Navrhujte, budujte a sdílejte vlastní vytvořené kurzy online nebo hrajte na výtvorech ostatních.


zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Ohodnoť jako jeden z prvních
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.