The Guild 3

The Guild 3

Vývojáři: Golem Labs
Žánry: Strategické, Simulátory, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - PC

Popis hry

Co říkáte na budování rodu, politické moci, bohatství a ovládnutí celého města na začátku 15. století? Jestli říkáte ano, tak tu máme pro vás pokračování velice známé herní série The Guild. Třetí díl této série opět nabízí vše, co bylo v minulých dílech natolik unikátní a dokonalé. Vytvořte si vlastní...zobrazit více

Co říkáte na budování rodu, politické moci, bohatství a ovládnutí celého města na začátku 15. století? Jestli říkáte ano, tak tu máme pro vás pokračování velice známé herní série The Guild. Třetí díl této série opět nabízí vše, co bylo v minulých dílech natolik unikátní a dokonalé. Vytvořte si vlastní rod, který se bude postupně rozrůstat a hlavně nabývat politické a ekonomické moci ve svém městě a v okolí. Zvolte si jakou profesi chcete vykonávat, zda budete hospodský, zlatník, zemědělec, lupič či budete tajemný alchymista. Zvolte si, jakékoliv povolání, které se vám bude nejvíce líbit a můžete začít podnikat a svůj obchod rozvíjet dle svých potřeb. Nezapomeňte si najít partnera a založit s ním rodinu, jinak hrozí, že váš rod vymře a to není ta pravá cesta za úspěchem. The Guild 3 nabízí opět budování svého podniků a postupně dalších podniků, které budete moci přímo či pomocí automatickému správci a postupně se zaměřit na politickou stránku hry. Opět se dočkáte intrikaření, zastrašování.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or higher
Procesor: 2.5 GHz Dual Core Processor
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 470 or Radeon HD 5850)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 5 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound card
Dodatečné poznámky: These are preliminary system specs that can and will change!

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.