The King of Fighters XIII

The King of Fighters XIII

Vývojáři: SNK Playmore
Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

14. července 2010 - Arcade
25. listopadu 2011 - Xbox 360
1. prosince 2011 - PlayStation 3

Popis hry

Více než 30 hratelných postav z historie nejlépe prodávaných SNK her, včetně návratu oblíbených Mai Shiranui a Yuri Sakazaki. Několik speciálních zakončení v závislosti na specifických postavách, nebo na vytvoření konkrétního týmu. Odemykatelné možnosti přizpůsobení umožňují udělat Vašeho bojovníka jedinečným...zobrazit více

Více než 30 hratelných postav z historie nejlépe prodávaných SNK her, včetně návratu oblíbených Mai Shiranui a Yuri Sakazaki. Několik speciálních zakončení v závislosti na specifických postavách, nebo na vytvoření konkrétního týmu. Odemykatelné možnosti přizpůsobení umožňují udělat Vašeho bojovníka jedinečným - vyberte si z více než 20 druhů barev, dílů a ikon. Kompletně přepracovaná bojová mechanika, postavená od základu zcela nově, nové super pohyby Neo Max, rychlejší hratenosť, lepší osvětlení prostředí a ovládání kamery. 10 herních módů pro plnohodnotný Kof zážitek. Na výběr z režimů Arcade, Story, Versus, Mission, Online a další. Balení obsahuje A3 plakát (grafika na jedné straně, seznam pohybů na druhé), oboustranný přebal hry, disk s artworky.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Intel Pentium4 2.0 GHz and up
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: GeForce 9500 GT ,VRAM: 256MB and up
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 5 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound, DirectX9.0c Compatible Audio
Dodatečné poznámky: Official Windows Media Player Codecs required

Aktuální cena

Kráľ bojovníkov XIII je bojová hra v sérii Kráľ bojovníkov vyvinutá a uverejnená spoločnosťou SNK Playmore pôvodne v roku 2010. King of Fighters XIII bol prepustený na japonské arkády 14. júla 2010, kým porty pre Xbox 360 a PlayStation 3 boli koncom roka 2011 v japonskom a anglickom regióne, pričom Atlus a Rising Star Games boli zodpovedné za ich uvoľnenie v Spojených štátoch av Európe. Mobilné verzie pre operačné systémy iOS a Android nasledovali v rokoch 2011-2012. Verzia pre PC bola vydaná na Steam 13. septembra 2013. Kritický príjem bol pozitívny.
10.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.