The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Vydavatelé: Nintendo
Žánry: Hack and slash, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2015 - Nintendo 3DS

Popis hryTři hráči se zhostí role jednotlivých postaviček Linka, aby společně vyřešili hlavolamy a bojovali s nebezpečnými nepřáteli. Hra má totožný grafický styl a pohled shora jako oblíbená The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.

VE TŘECH TO JDE LÉPE
Všichni tři hráči musí spolupracovat, protože...zobrazit víceTři hráči se zhostí role jednotlivých postaviček Linka, aby společně vyřešili hlavolamy a bojovali s nebezpečnými nepřáteli. Hra má totožný grafický styl a pohled shora jako oblíbená The Legend of Zelda: A Link Between Worlds.

VE TŘECH TO JDE LÉPE
Všichni tři hráči musí spolupracovat, protože celá skupinka sdílí počet životů. Všichni tři Linkové se navíc mohou postavit na sebe a vytvoří tak jakýsi Totem, který jim umožní dosáhnout na nedostupná místa, překonávat překážky a bojovat se specifickými nepřáteli.

ŠATY DĚLAJÍ LINKA
Oblečky, které mohou hráči v průběhu hry sbírat, poskytují jednotlivým Linkům různé speciální schopnosti. Ty jsou zapotřebí pro řešení hádanek i k poražení nepřátel. K vytvoření nových obleků sbíráte předměty v úrovních.

I PRO SAMOTÁŘE
Pokud zrovna nemáte připojení k internetu, tak si samozřejmě můžete zahrát i sólo. Mód pro jednoho hráče umožňuje "najmout" si dvě papírové panenky, které zastoupí chybějící hráče.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 71%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
3
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
72 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.