The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD

Vydavatelé: Nintendo
Vývojáři: SRD, Tantalus Media, Nintendo
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

10. března 2016 - Wii U

Popis hry

Nejnovější pokračování slavné RPG série se na Wii U objeví v rozšířené a notně vylepšené verzi. Hlavní hrdina Link bude znovu zachraňovat zemi Hyrule a procházet labyrinty, řešit hádanky a bojovat s nepřáteli.

PROBUĎTE HRDINU
Když se ďábelské temné síly chystají proměnit malebnou a mírumilovnou zemi...zobrazit více

Nejnovější pokračování slavné RPG série se na Wii U objeví v rozšířené a notně vylepšené verzi. Hlavní hrdina Link bude znovu zachraňovat zemi Hyrule a procházet labyrinty, řešit hádanky a bojovat s nepřáteli.

PROBUĎTE HRDINU
Když se ďábelské temné síly chystají proměnit malebnou a mírumilovnou zemi Hyrule ve zničené ruiny, musí se něco stát. Minimálně to, že mladý farmář Link zapomene na hektary s láskou a péčí kultivované flóry, stáje s prospívající faunou a probudí v sobě pravého hrdinu bez bázně a hany, který se hrozícímu nebezpečí postaví.

BÝTI VLKEM
Novinkou Twilight Princess dílu byla „rozpolcenost“ hlavního hrdiny - při cestě do Šerého království se z Linka stane vlk a s vydatnou pomocí tajemné dívky jménem Midna bude muset část hry strávit v kůži dravé psovité šelmy. Díky Wii u GamePadu tak budou hráči jednoduše spravovat své inventáře, prohlížet si mapu a dokonce se proměňovat do vlčí formy jednoduchým poklepáním na displej, to vše bez nutnosti pozastavit hru.

SNADNĚJŠÍ HLEDÁNÍ
K dispozici budou také úplně nový předmět s názvem Ghost Lantern, kterých hráčům pomůže snáze plnit úkoly založené na sbírání Poe Soul. Tato lucerna totiž bude při jejím nesení zářit vždy, když se v oblasti bude nacházet některý Poe. Zároveň také došlo ke snížení počtu Tears of Light, které je potřeba sesbírat v různých částech Linkova dobrodružství ze šestnácti na čtrnáct, díky čemuž budou tyto sběratelské úkoly o něco málo snadnější.

PRO DSRŇÁKY
Veteráni série i noví dobrodruzi hledající dodatečné výzvy se pak mohou pustit do nového Hero módu. Hráči zde budou dostávat dvojnásobné poškození, nenajdou žádná životy doplňující srdíčka a svět bude zrcadlově obrácený, takže všechny dungeony budou mít zcela obrácené rozložení. Pro absolutně ultimátní výzvu pak stačí přiložit Ganondorf amiibo k čtečí plošce na Wii U GamePadu a dále tak zdvojnásobit poškození od nepřátel.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.