The Long Journey Home

The Long Journey Home

Vydavatelé: Daedalic Entertainment
Vývojáři: Daedalic Studio West
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

30. května 2017 - PC
během 2017 - Mac
během 2017 - Linux
během 2017 - PlayStation 4
během 2017 - Xbox One

Popis hry

V The Long Journey Home se hráči chopí korábu, který má za úkol vyzkoušet experimentální pohonnou jednotku. Jenže se ocitnete se svou posádkou jinde, než se původně zamýšlelo a to až na druhém konci galaxie. Cesta zpět však podobným způsobem nepůjde a tak se tak budete muset cestou zpět domů prokousat...zobrazit více

V The Long Journey Home se hráči chopí korábu, který má za úkol vyzkoušet experimentální pohonnou jednotku. Jenže se ocitnete se svou posádkou jinde, než se původně zamýšlelo a to až na druhém konci galaxie. Cesta zpět však podobným způsobem nepůjde a tak se tak budete muset cestou zpět domů prokousat vesmírem, který oplývá nebezpečím všeho druhu. Při této cestě vesmírem, který je plný emzáků, budete muset vyjednávat i bojovat, těžit potřebné suroviny a navazovat potřebné přátelství. Chybět nebudou souboje s nepřáteli či prostý boj o přežití tváří v tvář v prostředí, například s obyčejnou gravitací velkých těles. Objevovat také půjde prastaré artefakty po cizích civilizacích a každá volba bude s sebou přinášet i citelné následky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Win 7, 8, 10
Procesor: 3 GHz Dual Core CPU
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 650 Ti / AMD Radeon HD 7790
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 16 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 11 compatible sound card with latest drivers
Dodatečné poznámky: WARNING! THESE ARE PRELIMINARY SPECS, STILL SUBJECT TO CHANGES!

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.