The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

31. října 2003 - PC
5. listopadu 2003 - Xbox
5. listopadu 2003 - Game Boy Advance
5. listopadu 2003 - Nintendo GameCube
5. listopadu 2003 - PlayStation 2

Popis hry

Jak už název hry napovídá, jedná se o herní zpracování závěrečného dílu trilogie Pán Prstenů. V této akční mlátičce z pohledu třetí osoby si vyzkoušíte většinu známých hrdinů, samozřejmě v prostředí známé z filmu. Díky licenci se navíc můžete těšit na hrdiny vymodelované podle skutečných herců, filmovou...zobrazit více

Jak už název hry napovídá, jedná se o herní zpracování závěrečného dílu trilogie Pán Prstenů. V této akční mlátičce z pohledu třetí osoby si vyzkoušíte většinu známých hrdinů, samozřejmě v prostředí známé z filmu. Díky licenci se navíc můžete těšit na hrdiny vymodelované podle skutečných herců, filmovou hudbu a další kulisy známé z této úspěšné filmové trilogie.

Herní náplň většinou sestává v neustálém postupu dopředu a likvidování desítek nepřátel (podobně jako např. ve starém Golden Axe) s občasnou pomocí prostředí (strhnutí věže s nepřáteli apod.). Za postup hrou získáváte zkušenosti, kterými odemykáte nové pohyby a komba pro své hrdiny.

Hra sestává ze třinácti misí, které jsou rozděleny do třech větví. V první budete hrát za Gandalfa Bílého a podíváte se např. do Železného pasu nebo města Minas Tirith, v druhé větvi si budete moci vybrat mezi Aragornem, Legolasem a Gimlim a odehrává se např. ve Stezkách mrtvých nebo na Pellenorských polích a v poslední větvi je na výběr Frodo a Sam a zavede vás do Cirith Ungolu nebo na samotnou Horu osudu.

Potěší i možnost kooperativního multiplayeru.

zdroj: Davas96

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Dobrá hra ze světa pána prstenů a filmu ve které si budeme zahrat za všechny postavy společenstva kromě Boromira.
27.11.2017
Skvělá rubačka na odreagování, zejména pro všechny fanoušky LoTRa. S možností odemykání nového a nového obsahu (hrdinové, comba) nabízí i celkem slušnou dobu hraní.
02.10.2017
jedna z mala dobrych hier z tohto univeza
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.