The Marvellous Miss Take

The Marvellous Miss Take

Vydavatelé: Rising Star Games
Vývojáři: Wonderstruck Games
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

20. listopadu 2014 - PC
20. listopadu 2014 - Mac

Popis hry

Dějství této adventurně logické hry spojuje oblouk osudů tří postav – slečny Sophie Take, gentlemana Harryho Carvera a teenagerky Daisy Hobbs. Přes den jsou vzornými občany jako z učebnice, avšak se stinnou stránkou, o které s výjimkou jejich niterného svědomí nikdo netuší. Druhou stranou mince je fakt,...zobrazit více

Dějství této adventurně logické hry spojuje oblouk osudů tří postav – slečny Sophie Take, gentlemana Harryho Carvera a teenagerky Daisy Hobbs. Přes den jsou vzornými občany jako z učebnice, avšak se stinnou stránkou, o které s výjimkou jejich niterného svědomí nikdo netuší. Druhou stranou mince je fakt, že nesou identity charismatických a částečně férových zločinců.

Loupeží vás čeká celkem pětadvacet napříč pěti kapitolami. Lokace se liší nejen vzhledem a provedením, ale také profilem terénu, stupněm obtížnosti, popř. v aplikovaných schopnostech konkrétního hrdiny. Díky rozsáhlému ansámblu záporáků, překážek a pastí a volitelných výzev i achievementů se The Marvellous Miss Take mění v poměrně obstojnou noční můru, kterou překousnou jen ti s chladnou rozvahou a logickým myšlením.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows 7
Procesor: 3.0 GHz Intel Core 2 Duo or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Dedicated video card with 256MB of memory (OpenGL 2.1 or above)
Pevný disk: 500 MB volného místa
Zvuková karta: Compatible soundcard
Dodatečné poznámky: Solid performance at minimum specs requires all graphical options in Options menu to be switched to 'Off'.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.