The Saboteur

The Saboteur

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: Pandemic Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

8. prosince 2009 - PlayStation 3
8. prosince 2009 - PC
8. prosince 2009 - Xbox 360

Popis hry

The Saboteur je klasická městská akce z období 2. Světové války. Odehrává se na území Němci okupované Francie, konkrétně v Paříži a blízkém okolí. Hlavní hrdina jménem Sean však nebojuje proti velkému nacistickému režimu, ale jde mu o zlikvidování několika osob, zodpovědných za smrt jemu blízkých lidí....zobrazit více

The Saboteur je klasická městská akce z období 2. Světové války. Odehrává se na území Němci okupované Francie, konkrétně v Paříži a blízkém okolí. Hlavní hrdina jménem Sean však nebojuje proti velkému nacistickému režimu, ale jde mu o zlikvidování několika osob, zodpovědných za smrt jemu blízkých lidí. To však není vůbec jednoduché, a tak bude muset spolupracovat s několika složkami odboje a s britskou tajnou službou. 

Ve hře najdete, krom hlavní dějové linie s povedeným příběhem, i spoustu vedlejších misí či možnost likvidovat německou techniku. Ze začátku hry je celé město zahaleno do černobílých barev, jakmile se vám však začne dařit, začne barev přibývat a lidé začnou více podporovat odboj i vás. Misí zde najdete opravdu hodně, většina z nich je ale převážně akčnějšího rázu, přesto si ale užijete i několik stealth částí. Dále zde také narazíte na závody, které se odehrávají jak ve městě, tak i na venkově. K útěku před Němci budete využívat Seanovi schopnosti lezení po budovách, některých skrýší nebo nenápadného vypnutí alarmu. Zbraně a různé vybavení lze mimo jiné získat i u překupníků, peníze získáte vždy za úspěšné splnění mise. Dalším zajímavým prvkem je systém vylepšení postavy, takže se časem naučíte nové schopnosti, nebo si můžete vylepšit ty stávající. 

K přepravě zde slouží kolem dvaceti vozidel, jízdní model je arkádový, ale vozidla jsou zpracovány podle dobových modelů. Město je poměrně rozsáhlé, a tak se herní doba pohybuje kolem dvanácti hodin a po dokončení na vás čeká ještě několik vedlejších úkolů.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Hra ma hladne oslovila jej spracovaním. S tým ako sa hrá s farbami. A tak vykresľuje atmosféru Paríža okupovaného nacistickým nemeckom.
14.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.