The Samaritan Paradox

The Samaritan Paradox

Vydavatelé: Screen 7
Vývojáři: Faravid Interactive
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

14. března 2014 - PC

Popis hry

Ústřední příběh této detektivní adventury se věnuje území Skandinávie, a to švédskému Gothenburgu roku 1984 a kryptologovi Ordu Salamonovi, jehož odjakživa fascinovaly "věci za závojem". Jakožto student oboru šifrování momentálně pátrá po inspiraci na disertační práci, jež by jeho pisatelské instinkty...zobrazit více

Ústřední příběh této detektivní adventury se věnuje území Skandinávie, a to švédskému Gothenburgu roku 1984 a kryptologovi Ordu Salamonovi, jehož odjakživa fascinovaly "věci za závojem". Jakožto student oboru šifrování momentálně pátrá po inspiraci na disertační práci, jež by jeho pisatelské instinkty nakopla. Tu nalezne novinový článek, v němž se hovoří o sebevraždě uznávaného velikána literatury, novelisty a žurnalisty, Jonatana Bergwalla. Jeho poslední kniha "The Last Secret" vnesla čtenářům do mysli mnoho otázek a málo odpovědí. Čirou náhodou Salamonovi kolega Magnus jednu kopii pořídil, což hned přineslo ovoce. V ISBN čísle nalezl Bergwallovu šifru hodnou pozornosti. Bohužel Ord netuší, že tím nastartuje lavinu, která nakonec možná smete i jeho.

I zde vás čeká tradiční adventurní hratelnost napěchovaná sbíráním, aplikováním a kombinováním předmětů, občasný pixel-hunting a řešení všemožných rébusů, vždy v závislosti na situaci, ve které se ocitneme. Dostane se vám i možnosti vystupovat v nezvyklé dvojroli, občas se totiž ocitnete přímo v dějství samotné Bergwallovy publikace, a to v kůži hrdinky jménem Freja.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP
Paměť: 500 MB RAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 300 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.