The Secret World

The Secret World

Vydavatelé: Electronic Arts, Funcom
Vývojáři: Funcom
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

3. července 2012 - PC

Popis hry

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou. Prvních 30 dní hraní je zdarma, ale při aktivaci je potřeba zadat kreditní kartu.

The Secret World je masivně multiplayerová onlinová hra, zasazená do našeho moderního světa. Představte si, kdyby byl každý mýtus, konspirační...zobrazit více

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou. Prvních 30 dní hraní je zdarma, ale při aktivaci je potřeba zadat kreditní kartu.

The Secret World je masivně multiplayerová onlinová hra, zasazená do našeho moderního světa. Představte si, kdyby byl každý mýtus, konspirační teorie či pověst pravdivá. Představte si svět, kde upíři loví smrtelníky pro krev v potemnělých londýnských nočních klubech, kde vlkodlaci slídí v kanálech pod ulicemi Soulu a kde neživí číhají na lidskou kořist ve stínech New York City. Představte si svět, kde se můžete stát kýmkoli bez omezení v podobě tříd či úrovní. To je základní ideou masivně multiplayerové onlinové hry The Secret World z dílny studia Funcom, která je dějově zasazena do prostředí současného světa. Představte si svět, kde celé vlády dokáže smést neviditelná ruka a slovo tajných společností. V Tajném světě vstoupíte do těchto tajných společností. Ilumináti, Draci a Templáři – ti všichni stojí sjednoceni ve válce proti rostoucí temnotě, ale zároveň rozděleni vlastními mocenskými ambicemi. Jakou společnost si vyberete, bude mít zásadní a dlouhodobý efekt na to, jakým způsobem budete hrát.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (SP 1) / Vista (SP 1) / Windows 7 (SP 1)
Procesor: 2.6 GHZ Intel Core 2 DUO or equivalent AMD CPU
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: nVidia 8800 series 512 VRAM/Radeon HD3850 512MB
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 30 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible sound card
Dodatečné poznámky: Requires account registration (free) with the developer. 30 days of free Membership is included.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.