The Stanley Parable

The Stanley Parable

Vydavatelé: Galactic Cafe
Vývojáři: Galactic Cafe
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2013 - PC
19. prosince 2013 - Mac
9. září 2015 - Linux

Popis hry

Jedinečný počin, který si nedělá srandu jen z herní produkce, ale především z nás hráčů. A daří se mu to báječně. The Stanley Parable je nesmírně inteligentní, humorná a trefná hra pro náročné, kterou jste strašně moc chtěli, aniž byste věděli, že ji chcete. Interaktivita je takřka na bodu mrazu a atmosférickým...zobrazit více

Jedinečný počin, který si nedělá srandu jen z herní produkce, ale především z nás hráčů. A daří se mu to báječně. The Stanley Parable je nesmírně inteligentní, humorná a trefná hra pro náročné, kterou jste strašně moc chtěli, aniž byste věděli, že ji chcete. Interaktivita je takřka na bodu mrazu a atmosférickým hybatelem číslo jedna je vypravěč.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8
Procesor: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Video card must be 128 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher - *NOT* an Express graphics card).
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible

Aktuální cena

Další velice "mindfuck" hra . Dost dobrá, určitě doporučuji si ji zahrát :-)
24.04.2017
Hra s nejvíce konci, jakou jsem kdy viděl. Ale je nutné brát v potaz, že právě na těch koncích je ta hra založená a hned několik jich je spolu úzce provázáno. Jde rozhodně o zážitkovou jízdu plnou zábavy a překvapení.
21.04.2017
mindfuck hra
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.